Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ŞAFAK AYGÜL’DEN VEDA MESAJI

13 Yıldan günümüze kadar Özel MediBafra Hastanesinin Genel Müdürlüğünü başarıyla yürüten, Özel MediBafra Hastanesine adeta çağ atlatan Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Şafak AYGÜL hanımefendi ayrılışıyla ilgili kamuoyuna bir veda mesajı yayımladı.

13 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Özel MediBafra Hastanesinden ilişiğini kestiğini vurgulayan Dr. Şafak AYGÜL, bu yıllar içerisinde kendisine çalışmalarında büyük destek veren tüm çalışma arkadaşlarına sonsuz saygı, sevgi ve teşekkürlerini sunuyorum ifadelerini kullandı.

18 Temmuz 2022 tarihinden itibaren Özel Medicalpark Hastanesinde Başhekim olarak göreve başlayacağını vurgulayan Dr. Şafak AYGÜL, tüm Bafra ve Bölge halkına da bilhassa teşekkür ediyorum dedi.

İŞTE DR. ŞAFAK AYGÜL’ÜN VEDA MESAJI

“13 yıl boyunca özel Medibafra hastanesinde genel müdür olarak görev yaptım ve Bafra halkımıza hizmet vermeye çalıştım. Bu süre zarfında bana destek oldunuz ve birbirimize hakkımız geçti. Her şey için teşekkür ederim.

13 Temmuz 2022 tarihi itibari ile özel MEdibafra hastanesinden ayrılışımı yapmış bulunmaktayım.

18 Temmuz 2022 tarihinde özel Medikalpark hastanesinde başhekim olarak göreve başlayacağım.

Artık Medikalpark da bir abla, bir kardeş, bir dostunuz olduğunu unutmayın.

Güzel günlerde görüşmek üzere

DR. Şafak Aygül

BİZ DE SİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ KOCA YÜREKLİ ŞAFAK AYGÜL

Gerçekten 13 yıldan beri Bafra ve Bölge halkına hoşgörüsü, saygısı, sıcakkanlılığı ve yardımseverliğiyle hepimizin kalbine taht kuran Dr. Şafak AYGÜL’E, Bafra’mıza sağlık konusunda vermiş olduğu üstün hizmetlerden dolayı bizler de kendisine sonsuz saygı, sevgi ve teşekkürlerimizi sunuyor, yeni görevinde kendisine başarılar diliyoruz.

İbrahim ALAÇAMLI

Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ