Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Osman Parlak’dan 15 Temmuz mesajı

Samsun ve Sinop illeri Su Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Parlak, 15 Temmuz hain darbe girişiminin bertaraf edilmesinin nedeniyle mesaj yayımladı.

Osman Parlak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “15 Temmuz 2016 tarihinde, ülke savunması için alınmış silahlarla ve yine kamuya ait her türlü imkanı kullanmak suretiyle bu aziz millete uçaklarla, helikopterlerle, tanklarla ateş eden FETÖ terör örgütünün hain darbe girişiminde bulunmasının üzerinden geçen yıllar boyunca Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın tüm terör örgütleri karşı sürdürdüğü kararlı mücadelesinin her zaman destekçisi olacağız” dedi.

Parlak, açıklamasının devamında, “15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştiren hainler, dünya üzerinde gazi unvanına sahip tek meclisi olan TBMM’ye saldırmış, 251 vatandaşımızı şehit etmiş, ülkemize maddi ve manevi olarak büyük zarar vermişlerdir. Akıl ve vicdanlarını, karanlık bir zihniyete teslim eden bu güruh, milletimizin vicdanında en ağır şekilde mahkûm edilmiştir. 15 Temmuz darbe girişimi kahraman tüm halkımızı da sokaklara dökmüş, şehit ve gazi olan halkımız demokrasisine, milli iradesine bağımsızlığına sahip çıkmıştır. O gün bugündür de halkımız ile birlikte nöbetteyiz” ifadelerini kullandı.

Parlak, mesajının sonunda “Kahramanlarımızı ve destanımızı unutmayacak, unutturmayacağız. Onları unutmadığımız gibi FETÖ’cü hainleri ve işbirlikçilerini de unutmayacağız. Hiçbir düşmandan korkmuyoruz. Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehadete hazırız. Başta Şehitlerimiz olmak üzere onları rahmetle ve minnetler anarken, 15 Temmuz gecesi olduğu gibi her türlü tehdide karşı milletimizle sırt sırta verip, vatanımızı, demokrasimizi, bağımsızlığımızı savunmaya devam edeceğiz” dedi

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ