Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İş İnsanı Hüseyin Uyar’dan 15 Temmuz Mesajı

İş İnsanı ve Bafra Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Uyar, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İş İnsanı UYAR, mesajında ‘Milletimizin, bu ülkeye saldıranlara karşı Çanakkale’de, Dumlupınar’da Kut’ül Amare’de ne cevap vermişse, 15 Temmuz’da da aynı cevabı vermiştir” ifadelerini kullandı.

İş İnsanı ve Bafra Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Uyar Türk Milletinin vatanına sahip çıktığını ifade ederek şunları belirtti:

“Devletimiz FETÖ terör örgütüyle mücadele etmiş ve hainlere karşı dimdik durmuştur ve bundan sonra da aynı azimle duracaktır. Biz devletimizi, bayrağımı, vatanımızı seven vatandaşlar olarak her zaman devletimizin ve milletimizin emrindeyiz. 15 Temmuz’da milletimiz destan yazmıştır, demokrasi kazanmıştır. 15 Temmuz, Türk milletinin demokrasiyle yaşama özgürlüğüne, ülkemizin huzur ve refahına göz diken hain çetelerin yapmaya çalıştığı kalkışmayı, sokaklara dökülen vatanseverlerin bastırdığı bir destandır. Üzerimizde hain emelleri olan devletlerin maşası olan yapılanmalar, ülkemizde kaos ve kargaşa ortamı oluşturmak isteyerek bu milletin bağımsızlığına, demokrasisine göz diktiler. Fakat millet olarak el ele vererek bayrağımıza, devletimize ve vatanımıza sahip çıktık. O gece genci yaşlısı, kadını erkeği, Türkü, Kürdü, Lazı Çerkezi, Alevisi Sünnisi yüzken bin oldu. Binken milyon oldu. Ve el ele sırt sırta, omuz omuza vererek hep beraber gazaya yürüdü. 15 Temmuz’da şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum gazilerimize ise geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Millet olarak her zaman birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekiyor. Dış güçlere karşı devlet millet olarak hainlere fırsat vermeyeceğiz. Her zaman terör örgütlerine karşı duracağız. Bizim gidecek bir yerimiz yok, Türkler olarak her zaman vatanımızın yanında olacağız”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ