Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

UĞUR YAZICI’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

S.S Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Uğur YAZICI, “Bayramlar birlik beraberliğin yanında paylaşmayı ve dayanışmayı ortaya koyar. Kurban bayramı milletimizin paylaşma adına yaşadığı ve beklediği mukaddes bir gündür” dedi.

S.S Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Uğur YAZICI, Kurban Bayramı bereketinin paylaşarak artacağını belirtti.

Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan YAZICI, Kurbanın ilk peygamber Hz. Adem’den Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet’e (SAV) kadar olan insanlık tarihinin bütün süreçlerinde hem teslimiyet, hem de paylaşmanın zenginliği olarak insanlığa bir armağan olduğunu belirtti.

YAZICI, şunları kaydetti:

“Bayramlar birlik beraberliğin yanında paylaşmayı ve dayanışmayı ortaya koyar. Kurban bayramı milletimizin paylaşma adına yaşadığı ve beklediği mukaddes bir gündür. Bu günler hüzünlerin sevince, dargınlıkların barışa açılan kapılarıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramımızın ülkemizde ve gönül coğrafyamızda berekete, huzura, paylaşılmış zenginliğe vesile olması duamızla, bütün hemşeri ve üreticilerimizin, ailelerinin ve aziz milletimizin bayramının mübarek olmasını diliyorum” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ