Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÖZEL MEDİBAFRA  HASTANESİ’NDE HEMŞİRELER UNUTULMADI

Özel MediBafra Hastanesi Genel Müdürü Nükleer Tıp Uzmanı Dr.Şafak Aygül hemşireler haftası kapsamında Özel MediBafra hastanesi tarafından düzenlenen kutlama programını hekim arkadaşları bizzat katıldı…

Program öncesi saygı duruşu ve istiklal marşı okundu..

Özel MediBafra Hastanesi yönetim kurulu ve genel müdürlüğü direktifleri ile hemşirelik hizmetleri müdürlüğünce düzenlenen programda müzik dinletisi ve tiyatro gösterisin de yer aldığı  Özel Medibafra ailesi tüm departmanlarından personellerinin katılımı ile coşkulu bir etkinliğe imza attılar.

Genel müdür Dr. şafak Aygül haber sitelerimize yaptığı açıklamalarda  ‘Sevgi, sabır ve şefkat ile Fedakarca, onurlu bir şekilde çalışan, tüm hemşirelerimizin ; HEMŞİRELİK HAFTASI  kutlu olsun’ dedi…

Özel Medibafra Hastanesi genel müdürü nükleer tıp uzmanı  Dr.Şafak  AYGÜL; ‘’hemşireliğin özveri, sabır, hoşgörü ve fedakârlık kavramlarını benliğinde taşıyan kutsal bir meslek olduğunu dile getirerek, “Hekimlik mesleğine başladığım günden bugüne kadar en yakın mesai arkadaşlarımdan biri de hemşireler oldu. Kendilerinin destek ve yardımlarına hep şahit oldum. Başkasının sağlığı adına evde hasta çocuğunu veya yakınını bırakıp nöbet tutan    hemşire  arkadaşlarımızın hakkını ödeyemeyiz.” dedi.

 DR.ŞAFAK AYGÜL’ HEMŞİRELİK FEDAKARLIK GÖSTEREN BİR MESLEKTİR’

Özel Medibafra Hastanesi genel müdürü nükleer tıp uzmanı Dr. Şafak  AYGÜL ‘konuşmasının devamın da “Bilindiği üzere tüm dünyayı etkisi altına alan ve dünya sağlık örgütü tarafından da ‘’Küresel salgın-pandemi’’ olarak nitelendirilen covid-19-korona virüsü ülkemizde de etkisini göstermiş ve tüm sağlık  mensuplarımız pandemi ile mücadeleyi el ele vererek başarı ile sürdürme gayreti içerisinde olmuşlardır. Büyük uğraşlar ve gayret göstererek evinden, ailesinden uzakta okullarda otellerde yeri geldi hastanelerde konaklayarak bu sürecin en çetin uğraşını veren sağlık çalışanlarımıza yönelik pandeminin sonra erdiği bu günlerde anlamlı bir etkinlik düzenleyerek 12-18 Mayıs hemşireler haftasının anlam ve önemine değinmek çalışanlarda moral ve motivasyonu artırmaya yönelik farkındalık yaratacak bir etkinlik ile 12 MAYIS DÜNYA HEMŞİRELER gününü hep birlikte kutladık’ ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ