Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TOFAŞ KAVŞAĞI TAMAMEN AÇILIYOR

TOFAŞ KAVŞAĞI TAMAMEN AÇILIYOR

Bafra’nın önemli bir ulaşım ve trafik problemini çözecek olan Tofaş kavşağı 10 gün sonra açılışa hazır hale geliyor.

KIRCALI BİR SORUNU DAHA ÇÖZDÜ

Samsun Milletvekili ve Adalet komisyonu üyesi hemşehrimiz Orhan Kırcalı’nın Ulaştırma, haberleşme ve Altyapı eski ve yeni bakanı ile görüşmeleri sonucunda Karayolları 7.Bölge Müdürlüğünün projeyi hazırlama ve yürütmesi işlemlerini bizzat takip etmesi ile önemli bir problem çözülmüş ve Tofaş kavşağı projesi yapımına başlanmış ve Proje tamamlanacak noktaya gelmişti. Milletvekili Kırcalı son olarak eksik olan konu üzerinde ilgili bakan ve YEPAŞ ile görüşmeleri neticesinde YEPAŞ tarafından yapılacak tüm işlemlerinde 10 gün içinde tamamlanmasını sağladı. Milletvekili Kırcalı’nın meseleye el atmasıyla 10 gün sonra Tofaş kavşağı projesi tamamıyla hayata geçecek.

KIRCALI ÖNEMLİ HİZMETLERİN BAFRA’YA GELMESİNİ SAĞLADI

Çalışkan ve halkın içinde olan bir kişinin şehrinizden milletvekili olmasının şehrinize sağladığı artıların en güzel örneği Samsun AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı’dır. 19 Mayıs – Bafra arası karayolunun aydınlatması ile başlayan hizmetler bazı tarihi eserlerin restorasyonu, Deniz Fenerinin korunmasına yönelik projenin yapılması, SGK ve İş kur hizmet binalarının yapılarak hizmete girmesi, Hükümet konağı, yeni adliye binası yapılması, eczacılık fakültesinin Bafra’ya getirilmesi, Ağız ve Diş sağlığı hastanesinin kurulması, Millet bahçesi projesi, çok önemli projeler e et atarak Bafra’da yapılmasını sağladı. Bunların pek çoğu tamamlanarak hizmete girdi. Hükümet konağı ve Ağız ve diş sağladı binalarında ise çalışmalar hızlı olarak devam ediyor. Millet Bahçesi ve Bafra Yakakent arası kara yolunun aydınlatılması projeleri devam ediyor. Yine bölgemizi ilgilendiren Alaçam ve Yakakent ilçelerimize doğal gaz gelmesini sağladı.

KIRCALI HER ZAMAN HALKIN İÇİNDE

Ak Parti Samsun milletvekili Orhan Kırcalı TBMM’nin en devamlı üyelerinin başında bulunuyor. Gece ve gündüz mefhumu olmadan gazi meclisin tüm çalışmalarına katılıyor. Partisi ve şahsı adına söz alarak mecliste görüşlerini dile getiriyor. Adalet Komisyonu gibi meclisin en önemli komisyonunun faaliyetlerinde yer alıyor. Ayrıca yine TBMM çatısı içinde Türkiye ve Şili Parlamentolar arası dostluk grubu Yönetim Kurulu başkanı olarak önemli bir görev yürütüyor. Milletvekili Kırcalı tüm bunlar dışında Samsunun 17 ilçesinde partisinin düzenlediği tüm faaliyetlere katılarak teşkilatları ve halkla bir ve beraber oluyor. Meclis çalışmaları dışında ki zamanlarda önce Bafra’ya gelerek halkın içinde problemleri dinliyor. Önemli gün etkinlik ve açılışlara katılıyor. STK ve Esnaf ziyaretlerinde bulunuyor. Vatandaşların mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında yer almaya çalışıyor. Kısacası milletvekili Orhan Kırcalı hizmetleri, teşkilatları ile uyum içinde olması ve halkla bir ve beraber olması ile büyük takdir topluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ