Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANI AV.İBRAHİM SEMİZ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI

AK PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANI AV.İBRAHİM SEMİZ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI

Milletimizin demokrasiyle yaşama özgürlüğüne, Türkiye Cumhuriyeti‘nin içte ve dışta bağımsızlığına değinen Başkan SEMİZ; “Ülkemizin huzur ve refahına göz diken hain FETÖ terör örgütünün 15 temmuz gecesinde yapmaya çalıştığı kalkışmayı, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısıyla sokaklara dökülen vatan sevdalısı milletimizin, kadın, erkek, genç ve yaşlıların bastırdığı bir destandır 15 Temmuz Gecesi. Bizler o gece, demokrasimizi kimsenin eline bırakamazdık. Milletimizin refahını ve huzurunu, darbeyle başa geçmeyi düşünen FETÖCÜ hainlere terk edemezdik.” Dedi.

İlçe Başkanı Av.İbrahim SEMİZ; “İman gücümüz, millet olmanın verdiği inanç ve Cumhurbaşkanımız-liderimiz sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın verdiği güvenle bayrağımıza, bağımsızlığımıza ve devletimize sahip çıkarak, Türk milletinin gücünü yeniden gösterdik. Üzerimizde hain emelleri olan yapılanmalar, ülkemizde kaos ve kargaşa ortamı yaratmak isteyerek, bu milletin bağımsızlığına, demokrasisine göz dikmişlerdi. Fakat biz, liderimiz sayın ERDOĞAN’ın talimatıyla millet olarak el ele vererek köprülere, havaalanlarına, açık meydanlara koşarak, bayrağımıza sahip çıktık. Tarihimizde defalarca ortaya çıkardığımız o asil ruhu, 15 Temmuz’da Türkiye’nin dört köşesinde yeniden gösterdik.” Dedi.

Başkan SEMİZ; “Bu uğurda canlarını veren şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyoruz. Demokrasi şehitlerimiz, tarihin şerefli sayfalarına adını yazdırarak ölümsüzleştiler. İnşAllah bu millet böyle bir tehlikeyi böyle bir hainliği bir daha yaşamaz…” diyerek sözlerinde son verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ