Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SÖNMEZLER’DE HER DAMAK TADINA UYGUN PASTALARA BÜYÜK RAĞBET VAR

SÖNMEZLER’DE HER DAMAK TADINA UYGUN PASTALARA BÜYÜK RAĞBET VAR

Sönmezler Unlu Mamüller, Yaş Pastada Tercih Edilen Tek İsim Olarak Hizmet vermeye devam ediyor.

Kişiye yapılacak olan sürpriz ve özel olarak tasarlanan pasta modelleri İnce işçilik ve temiz çalışma sonucu elde edilen tasarım, lezzet ve hoş görüntüsü ile Özel Günlerinize (Doğum Günü, Yıl Dönümü, vb.) hitap edecek yaş Pastalar Sönmezler’de denemeye değer.

Konu ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz pastacılığın ilçede kulaktan kulağa yayılmasına ve bölgede tercih edilmesine sebep olan isimlerden SÖNMEZLER UNLU MAMÜLLERİ Kurucusu Mehmet ÖZTÜRK’ün Oğlu Oğuzhan ÖZTÜRK, “Yaş Pasta denildiği zaman Görünüşü ve lezzetiyle özel günleriniz için masalarınızı aynı zamanda damak tadınızı süslendirecek bizim konusunda uzman arkadaşlarımızın titizlikle imalatını yaptığı pastalardır. Hazır pastalara istinaden çok daha lezzetli ve tazedir” dedi.

ÖZTÜRK “GIDA BOYASININ KULLANIMINDA BİR ORAN VARDIR”

SÖNMEZLER UNLU MAMÜLLERİ Kurucusu Mehmet ÖZTÜRK’ün Oğlu Oğuzhan ÖZTÜRK, yaş pasta yapımında organik gıda ve ürünleri kullanmayı tercih ettiklerini vurguladı.

Ürünlerinde Sentetik gıda boyası kesinlikle kullanmadıklarının altını çizen Oğuzhan ÖZTÜRK, “Resim kağıtlarında da sağlığa zararlı olmayan yağ bazlı doğal gıda ürünleri kullanıyoruz.
Müşterilerimiz leziz pastalarımızı gönül rahatlığıyla tüketebilir. Müşterimizin istediği yaş pastaları gıda ürünleri kullanarak pasta imalat işlemlerimizi özenle gerçekleştiriyoruz.

Pasta almak isteyen vatandaşlarımız bilhassa pastanemizi tercih ediyorlar. Vitrine baktığınızda parlak görünmesi, tazeliğinin korunduğunun en iyi belirtisidir” diye konuştu.

BAFRA’DA PASTACILIK SEKTÖRÜ SÖNMEZLER UNLU MAMÜLLER İLE GELİŞİYOR

Yaptıkları yaş pastalar ile ilgili konuşan SÖNMEZLER UNLU MAMÜLLERİ Kurucusu Mehmet ÖZTÜRK’ün Oğlu Oğuzhan ÖZTÜRK, ” Öncelikle pasta “ sadece pasta” demek değildir yaş pasta. İçiyle dışıyla size özel bir pasta düşünün. Süslemesinden lezzetine size özel bir dünya. Biz yaş pasta yapımında en kaliteli kuvertür çikolataları eritip iç dolgusu olarak kullanıyoruz. Lezzetlidir çünkü tarafımızdan istediğiniz meyve aranır bulunur pastanıza eklenir. Tasarım noktasından pasta noktasına kadar en küçük ayrıntısı özenle incelenir… Diğer Pastane pastalarından farklıdır. çünkü seri üretim mantığında üretilmez, kişiye özel olarak da imal edilir.

Sönmezler Unlu Mamülleri olarak Çoğu pastanenin kullandığı çikolatayı yaş pastalarımıza koymuyoruz Ve tabi ki en önemlisi de verilen emek. Velhasıl kalitenin size özel tasarlanmış halidir ‘Yaş pastalarımız’ ve bu ayrıcalığı size sunan işletmedir ‘Sönmezler Unlu Mamülleri’. ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ