Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Ayvacık Ziraat Odası’nın Barajların israil sazanından temizlenmesi için vermiş oldukları mücadele

Ayvacık Ziraat Odası’nın Barajların israil sazanından temizlenmesi için vermiş oldukları mücadele

Ayvacık Ziraat Odası yaptığı açıklama da;

“Ayvacık Ziraat Odası olarak Sayın Bakanlarımıza, Sayın TZOB Genel Başkanımız Ş.Şemsi Bayraktar Beyefendiye İsrail sazanı ile alakalı bugüne kadar yapmış olduğumuz taleplerimiz olumlu sonuçlar elde etmiştir.

TZOB Genel Başkanımız Sayın Ş. Şemsi Bayraktar Beyefendinin yakın ilgi ve alakasıyla Türkiye genelinde ve Ayvacık ilçemiz Hasan Uğurlu ile Suat Uğurlu baraj göllerinde yerli balık türlerimizin neredeyse tamamen yok etmiş olan İsrail sazanının göllerimizden arındırılması projesi kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığımız tarafından müjdeli haber verilmiştir.

İsrail sazanı konusunda bilimsel çalışmaları ile bizlere her daim destek olan 19 Mayıs Üniversitesi   Fen –Edebiyat Fakultesi Biyoloji Bölüm Başkanı Prof.Dr. Nazmi Polat hocamıza ve ekibine Ayvacıklılar adına şükranlarımızı arz ediyoruz.

Ayrıca Türk Çiftçisinin her daim yanında olan Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli Beyefendiye , TZOB Genel Başkanımız Sayın Şemsi Bayrakta Beyefendiye, Samsun Tarım İl Müdürümüz Sayın İbrahim Sağlam Beyefendiye ve İlçe Tarım Müdürümüz Sayın Barış Padem Beyefendiye Ayvacıklı çiftçilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ