Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA ÇÖZÜM KOLEJİ’NDEN YENİ BİR BAŞARI DAHA

BAFRA ÇÖZÜM KOLEJİ’NDEN YENİ BİR BAŞARI DAHA

Çözüm Eğitim Kurumları ve Türkiye Geneli Lise Öğrencilerinin katıldığı “Yeşilçam Oyuncuları Portre Yarışması”nda Bafra Çözüm Koleji 10. sınıf öğrencilerinden Ayşenur Nehir Aydın, Türkiye üçüncüsü oldu.

Bafra Çözüm Koleji yaptığı açıklamalarda;

“Bafra Çözüm Koleji olarak öğrencilerimizin akademik anlamdaki başarılarını desteklerken aynı zamanda onların sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmasını, öğrencilerimizin okulumuzdan mezun olduktan sonra özgüven sahibi, kendini ifade eden bireyler olmasını istiyor ve onlara bu yönde yeni kapılar açıyoruz.

ÖĞRENCİLERİMİZİ DESTEKLEYİP YÖNLENDİRMEK TEMEK AMAÇLARIMIZDANDIR

“Öğrencilerimizin spor, sanat ya da herhangi bir sosyal alandaki ilgilerini destekleyip yönlendirmek eğitimdeki temel amaçlarımızdandır.

Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde sonuçlanan Çözüm Eğitim Kurumları ve Türkiye Geneli Lise Öğrencilerinin katıldığı “Yeşilçam Oyuncuları Portre Yarışması” nda 10. sınıf öğrencimiz Ayşenur Nehir Aydın, Türkiye üçüncüsü olmuştur.

Öğrencimize lise müdürümüz Fatih Yılmaz tarafından plaket takdim edildi. Bafra Çözüm Koleji olarak Görsel Sanatlar öğretmenimiz Gizem Sezgin’e ve öğrencimiz Ayşenur Nehir Aydın’a teşekkür ediyoruz. Öğrencimizin başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz.” Açıklamaların da bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ