Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SOMUNCU BABA EKMEK FIRININDAN BAFRA HALKINA KALİTELİ VE HİJYENİK HİZMET

SOMUNCU BABA EKMEK FIRININDAN BAFRA HALKINA KALİTELİ VE HİJYENİK HİZMET

Bafra’da Somuncu Baba Ekmek Fırını Bafra halkına hizmet etmeye devam ediyor.

Bafra’da Somuncu Baba Ekmek Fırını Bafra halkına son hızla hizmet etmeye devam ediyor. Tabakhane mahallesi, Medrese aralığı, Nalinci Hamit amcanın sırasında hizmete devam eden Somuncu Baba Ekmek Fırını hizmete devam ediyor.

Hijyenik bir ortamda ekmek ve unlu mamuller ürettiklerini kaydeden İşyeri Sahibi Tonyalı Mustafa, Bafra halkının hizmetine sunduğumuz bu kaliteli ve hijyenik fırında hemşerilerimize layık oldukları kalitede, damak tadında ekmek üretmeye devam ediyoruz” dedi.

MUSTAFA KARADENİZ: “KALİTEDEN TAVİZ VERMEYECEĞİZ”

Günümüz koşullarına uygun, hijyenik ve disiplinli bir şekilde hizmet vermeye devam ettiklerini belirten Somuncu Baba Ekmek Fırını Sahibi Tonyalı Mustafa;

“Halkımıza taze ekmek sunmak üzere, içinde katkı maddesi olmayan ekmek çeşitlerimiz ile faaliyete devam ediyoruz.

Fırınımızda kaliteden asla taviz vermeyeceğiz” dedi.

MUSTAFA KARADENİZ: ” EKMEK ÜRETİMİ GERÇEKTEN BİR SANAT VE BECERİ İŞİDİR”

Fırın çehresinde ve üretim hanesini yenileyerek hizmetine devam eden Somuncu Baba Ekmek Fırını Sahibi Tonyalı Mustafa;

Bafra’da bir ilke imza atmak istedik. Ekmek üretimi gerçekten bir sanat ve beceri işidir. Ekmek yapmak sadece hamuru yoğurup içine mayayı basmakla olmuyor.

Bizler sloganımızdan da anlayacağınız üzere Bafra’da bir ilki gerçekleştirmek istedik. hem üretim hanesi ile hem de üretilen Ekmek ürünlerimiz ile marka olabilmek için mücadele ediyoruz.

Katkı Maddesiz Doğal Ekmek sloganımız ile ekmeğin gerçek lezzetini ve kokusunu müşterilerimiz yerken anlayacak ve bizlere hak verecektir.” dedi.

MUSTAFA KARADENİZ:” HİJYEN EN ÖNEMLİ ÖNCELİĞİMİZDİR”

Üretimde her zaman en önemli önceliğin ‘Hijyen’ Olduğunu belirten Somuncu Baba Ekmek Fırını Sahibi Tonyalı Mustafa;

“Üretim hanemizde hijyen en önemli önceliğimizdir. Personelimizden tutunda personellimizin bireysel hijyenine kadar her şey nizama uygun ve temizdir.

Ekmeğimizin Lezzetine gelince ona da siz karar vereceksiniz. Biz üretiyoruz ve kalitemizde iddialıyız. Karar siz değerli müşterilerimizindir.

Bir çok ürün çeşidimiz ile Tabakhane mahallesi, Medrese aralığı, Nalinci Hamit amcanın sırasında sizleri Somuncu Baba Ekmek Fırınına bekliyoruz” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ