Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

OSMAN PARLAK’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

OSMAN PARLAK’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kuzey Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı, İş Adamı Osman PARLAK, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Osman PARLAK mesajında şu ifadelere yer verdi:

Sevinç, paylaşma, kaynaşma ve yardımlaşma günü olan bir Ramazan Bayramı’ nı daha milletçe idrak edeceğiz. Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında, milletin değer verdiği, milli ve manevi günler gelir.

Bu manevi ve milli günler, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının büyüdüğü, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel günlerdir.

Bu vesileyle, idrak ettiğimiz bu güzel Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı’nın Ülkemize ve Milletimize kardeş­lik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, vatandaşlarımızın bayramını en samimi duy­gularımla kutlar sevgi ve saygılarımı suna­rım” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ