Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TOGAR DEMİRTAŞ’A BAŞARILAR DİLEDİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’dan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a hayırlı olsun ziyareti.

TOGAR DEMİRTAŞ’A BAŞARILAR DİLEDİ

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen mahalli idareler seçimi sonrası Tekkeköy Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Başkan Hasan Togar, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

‘BAŞKANIMIZA BAŞARILAR DİLEDİM’
Gazi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Toğar’ı kapı karşılayan Başkan Demirtaş’ın bir süre sohbet etti. Karşılıklı durum değerlendirmesi yapan başkanlar 19 Mayıs 1919’un 100’üncü Yıl etkinlikleri hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Hayırlı olsun dileklerini Başkan Demirtaş’a ileten Başkan Togar,”Kurtuluş mücadelesinin ilk adımlarını atıldığı, şehrimizin merkezi konumundaki İlkadım ilçesine yapacağınız hizmetlerin devamını dileyerek yeni görevinizde başarılar diyorum” dedi.

‘HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR’
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Bizler hizmet için buradayız. Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarım, ve personelimle beraber, İlkadım halkımıza en güzel hizmetleri vermeye en güzel projeleri üretmeye Allah’ın izniyle devam edeceğiz.Bundan hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. Halka hizmet hakka hizmet düsturu, ile İlkadım’ma bir dönem daha hizmet etmek bizim için bir şereftir. Halkımızın teveccühüne layık olacak bir şekilde inşallah en güzel hizmetleri ve projeleri Cenabı Allah’ın izniyle yapma çabası içinde olacağız” diye konuştu.

İkilinin sohbet havasında geçen ziyaretinde,Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar,Başkan Demirtaş’a günün anısına işlemeli tablo hediye etti.

Köksal ÖNER

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ