Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İBRAHİM ALAÇAMLI’DAN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim ALAÇAMLI, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim ALAÇAMLI, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim ALAÇAMLI mesajında:

“Milletçe zor zamanlarda, milli değerler etrafında birleştiğimizde neleri yapabileceğimizin tarihi bir göstergesi olan Çanakkale Zaferinin 104. yıl dönümünü millet olarak büyük bir gurur ve heyecanla idrak ediyoruz.

Çanakkale Zaferi, tarihi boyunca müstakil ve hür yaşamış milletimizin eşsiz kahramanlık destanıdır. Çanakkale Zaferi, yok olacağı tahmin edilen bir milletin, gerektiğinde vatanı uğruna severek ölüme koşmasının anıtlaşmış örneğidir.

Yine bu zafer, kendisinden güçlü düşman orduları karşısında kazanılmış bir onur savaşıdır. Çanakkale’de, kahramanca savaşan, ecdat yadigarı vatanımızı kanıyla, canıyla müdafaa eden şehitlerimizi ebediyen şükranla hatırlayacağız.

Ülkemizin tarih içinde hak ettiği yeri bulması için değer üreten Basın ve Medya camiası adına, bir milletin gururu, bir milletin kahramanlık destanı olan Çanakkale Deniz Zaferimizin 104. yıl dönümü, aziz milletimize kutlu olsun. Şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyoruz” ifadelerine yer verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ