Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA TİYATRO SERGİLENDİ

Bafra Belediyesi’nin düzenlediği ve Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı tiyatro etkinlikleri Yeşilyazı ve Üçpınar Mahalleleri ilk ve Ortaokullarında yapıldı. 

BAFRA BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA TİYATRO SERGİLENDİ

Bafra Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığının onayladığı İbişin Maceraları Kukla ve İlizyonist gösterilerini okullarda göstermeye başladı. Bafra Belediyesi Kültür Müdürü Yusuf Danışmaz ve Öztürk Doğutaş bizzat okullara giderek gösterilerde okul idarecileri, öğretmenler ve öğrencilerle beraber olarak organizasyonun en iyi şekilde gerçekleşmesini sağladılar.

‘OKULLARIMIZDA SERGİLEMEYE BAŞLADIK’
Belediyemiz Kültür Müdürlüğü tarafından sayısız kültür ve sanatsal faaliyetler düzenlendiklerini belirten Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, “İlçemizin sosyal hayatına önemli katkılar yapmaktayız. Son olarak Kültür Bakanlığı onaylı İbişin Maceraları Kukla ve İlizyonist gösterilerini okullarımızda sergilemeye başladık. Bu kukla tiyatro etkinliğinde öğrencilerimize trafik eğitimi ve çevre temizlik eğitimi verilmektedir. Okul Müdürlerimiz Zekai Şahin ve Sefer Uslu beye, öğretmenlerimize ve idarecilerimize çok teşekkür ediyorum. Sevgili öğrencilerimizi gözlerinden öpüyor, velilerimize saygılarımı sunuyorum ”dedi.

Okul Müdürlerinden Zekai Şahin ve Sefer Uslu etkinlik için Bafra Belediye Başkanımız Sayın  Zihni Şahin’e özellikle teşekkür ettiler.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ