Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

YEDAŞ GENEL MÜDÜRÜ AKTÜRK’DEN BAŞKAN YILMAZ’A VEDA ZİYARETİ

Samsun’da yaklaşık 2 yıldır  görev yapan, Yedaş Genel Müdürü Rıdvan Aktürk,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek veda etti.

YEDAŞ GENEL MÜDÜRÜ AKTÜRK’DEN BAŞKAN YILMAZ’A VEDA ZİYARETİ

Çalık Enerji Strateji ve Planlama Direktörlüğü’nden yaklaşık iki yıl önce YEDAŞ Genel Müdürlüğü’ne atanan Rudvan Aktürk, Samsun’da gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar sonrasında Çalık Enerji CEO’luğu görevine getirildi.

ÇOK GÜZEL İŞ İLİŞKİMİZ OLDU
Yeni görevi nedeniyle Genel Müdürlüğü sona eren Aktürk veda ziyaretlerine başladı. Veda turları kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret eden Aktürk,”Genel Müdürlüğüm sürecinde belediye başkanımız ile çok güzel iş ilişkimiz oldu. Koordinasyon içinde çalıştık. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

HİZMET ETMEYE GAYRET EDİYORUZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Aktürk’e teşekkür eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz ise,” Genel Müdürümüzün de ifade ettiği gibi bizde bütün kurumlarımızla iyi ilişkiler içinde hizmet etmeye gayret ediyoruz. Genel Müdürümüzün gittiği yerde de güzel hizmetlerine devam edeceğine inanıyorum. Kendisiyle bu güne kadar çok güzel diyaloğumuz oldu. Yeni görev yerinin kendisi için hayırlı olmasını diliyorum. Başarıları daim olsun “diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ