Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN YILMAZ VEZİRKÖPRÜ’DE TEMASLARDA BULUNDU

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü ilçesinde temaslarda bulundu. Başkan Yılmaz, ”Vezirköprü’ye büyük yatırımlar yapıyoruz”dedi.

BAŞKAN YILMAZ VEZİRKÖPRÜ’DE TEMASLARDA BULUNDU

İlk olarak Vezirköprü Belediyesini ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ilçede yapılan yatırımları sürekli olarak takip ettiklerini belirterek,” Vezirköprü Belediyemiz ile ortak çalışmalar yaparak asırlardır süre gelen sorunları bir bir çözüyor kentimizi geleceğe hazırlıyoruz. Samsun için her şeyi yapmaya hazır bir ekiple gece gündüz çalışıyoruz. Vezirköprü’müzü Bafra’dan, Havza’mızı İlkadım’dan kesinlikle ayırmıyoruz. Herkese eşit hizmet götürmeye çalışıyoruz” dedi.

ÖNEMLİSİ MİLLETE HİZMET AŞKIMIZ OLMUŞTUR
Ardından AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığı’na geçen Yılmaz, teşkilatlar ile her zaman uyum içinde çalıştıklarını belirterek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Yılmaz, “Samsun bir yatırım yağmuru içerisinde yoluna devam ediyor. Büyük Millet Büyük Güç Hedef 2023 diyerek çıktığımız bu kutlu yürüyüşün ana temellerinden en önemlisi millete hizmet aşkımız olmuştur. Bu hizmetleri milletimize kazandırmamızda şüphesiz en önemli etken değerli teşkilatlarımız olmuştur. Teşkilatlarımız ile her zaman birlik ve beraberlik içinde milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

ZİYARETLERİNDE BAŞKAN YILMAZ’A EŞLİK ETTİLER
Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner’i de ziyaret eden Başkan Yılmaz, Altıner ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Vezirköprü eski belediye başkanı Bekir Özata’ya hasta ziyareti gerçekleştiren Başkan Yılmaz, ziyaret sonrası sahada incelemelerine devam etti.  Başkan Yılmaz’a; ilçe temasları sırasında Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, ilçe Başkanı Halil İbrahim Doğan ve beraberindekiler eşlik etti.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ