Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN TAŞÇI,’HERKESE ÖRNEK OLMALI’

Bahçeşehir Koleji Atakum Kampüsü öğrencileri, kendi aralarında topladıkları 3 yüz parça kıyafet ve ayakkabıyı Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı Mağazasına teslim etti. Başkan İshak Taşçı, “Gençlerimizin bu duyarlılığı herkese örnek olmalı” dedi.

BAŞKAN TAŞÇI,’HERKESE ÖRNEK OLMALI’

Bahçeşehir Koleji Atakum Kampüsü lise öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında topladıkları 3 yüz parça kıyafet ve ayakkabı yardımını Atakum Belediyesi Hayır Çarşısına getirerek teslim etti. Öğrencilerin getirdiği yardım kolilerini Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı bizzat teslim aldı.

HAYIR, ÇARŞISI MAĞAZALARIMIZI YAŞATMASI OLDU
Lise öğrencilerinin yapmış olduğu yardım karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı projemiz ilk günden itibaren bir kartopu gibi büyüyerek ilçemiz sınırlarını aşan bir yardım hareketine dönüştü. Bunda en büyük etken de Atakumlu hemşerilerimizin bu projeyi sahiplenerek destekleriyle hayır çarşısı mağazalarımızı yaşatması oldu. Bugün gençlerimizin bize teslim ettiği bu 3 yüz parça kıyafet ve ayakkabı, yarın yardıma ihtiyacı olan yaşıtlarına teslim edilecek. Gençlerimizin bu duyarlılığı herkese örnek olmalı. Destekleri için öğrencilerimize, veli ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

DESTEK OLMAKTAN DOLAYI MUTLULUK DUYUYORUZ.
Atakum Belediyesinin hayata geçirdiği Hayır Çarşısı projesinin çok önemli bulduklarını ifade eden Bahçeşehir Koleji Tarih Öğretmeni Murat Külünk, “Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı öncülüğünde hayata geçirilen Hayır Çarşısı projesi, sosyal sorumluluk anlamında örnek bir proje. Bu yardım hareketine öğrencilerimizle birlikte destek olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Velilerimizin de destek verdiği bu sosyal sorumluluk projesiyle öğrencilerimiz, yardıma muhtaç olan yaşıtlarına kardeş eli uzatmış oldular” diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ