Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SPOR VE SPORCU DOSTU BAŞKAN

Samsun Canik Belediyespor Boks Takımı’nın şampiyon boksörleri, antrenörleri Yusuf Beykoz ile birlikte Başkan Osman Genç’i ziyaret etti. Takım antrenörü Yusuf Beykoz, Başkan Genç için, “Spor ve sporcu dostu Başkan” dedi.

SPOR VE SPORCU DOSTU BAŞKAN

Şampiyon boksörler, Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in misafiri oldu. Samsun Canik Belediyespor Boks Takımı antrenörü Yusuf Beykoz ile daha önce bir çok ulusal ve uluslararası başarıları bulunan şampiyon boksörler Ayşenur Yılmaz, Şule Kabadayı, İrem Uzun, Oğulcan Öztürk, Cengiz Karabiner, Güngör Karabiner, Eren Uzun, Başkan Osman Genç’i ziyaret etti.

DEV SPORCU ORDUSU
Boksörlerle sohbet eden Başkan Osman Genç, Canik Belediyesi olarak sporda da marka olduklarını belirterek, “Sadece boksta değil, başta basketbol olmak üzere atletizm, badminton, muay-thai gibi bir çok spor dalında önemli başarılara imza atan sporcularımız var. 2 bin 500 kişilik sporcu ordumuzla gençlerin sportif başarılarının yanısıra fiziki ve ahlaki de gelişimlerini sağlıyoruz” dedi.

‘SPOR ALTYAPIMIZ SAĞLAM’
Sporun önemine işaret eden Başkan Genç, “Gençlerimiz sporla ne kadar içiçe olursa, kötü alışkanlıklardan da bir o kadar uzak durur. Bu nedenle Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezimizin yanında ilçemizin bir çok noktasında spor tesisleri yaptık. Canik, spor altyapısı en fazla olan ilçedir. Sporcu gençlerimizin elde ettiği başarılar bizleri onurlandırıyor. Şehrimizin ve ülkemizin, kötü alışkanlıklardan uzak, kendilerini hem fiziki hem ahlaki anlamda yetiştirecek gençlere ihtiyacı var. İnanıyorum ki gençlerimiz ileride daha büyük başarılara imza atacaklardır” diye konuştu.

‘BEN DEĞİL, BİZ OLMAYI ÖĞRETTİ’
Kendilerine verdiği destekten dolayı Başkan Genç’e teşekkür eden Samsun Canik Belediyespor Boks Takımı Antrenörü Yusuf Beykoz da, “Sporcularımız Eren Uzun ile Oğulcan Öztürk, Bursa’da 20-24 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampinası’na katılacaklar. İnşallah buradan da madalyalarla döneceklerine inanıyoruz. Başkanımız bize destek vermenin ötesinde ben değil, biz olmayı öğretti. Sporcular olarak başkanımızı ‘spor ve sporcu dostu başkan’ olarak görüyoruz” şeklinde konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ