Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÖZTÜRK’ DEN TERÖRE KINAMA MESAJI

Sönmezler Fırının Sahibi İş adamı Mehmet ÖZTÜRK İstanbul’da yaşanan terör saldırısı nedeniyle Kınama mesajında şunları vurguladı;

ÖZTÜRK’ DEN TERÖRE KINAMA MESAJI

“İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu yakınında Beşiktaş-Bursaspor maçının ardından polis ekiplerine bombalı araçla saldırıda  teröristler bomba yüklü bir araçla haince bir saldırı gerçekleştirmiştir. Bu saldırıda çok sayıda Görev yapan polislerimiz  ve vatandaşlarımız şehit olmuş ve yaralanmıştır.

 Bu ve benzeri terör eylemleri amaçlarına ulaşamayacaktır. Bu tür teröre asla teslim olmayacağız. Milletçe anamızın duasıyla geldik. Hocalarımızın duasıyla gideriz. İstiklalimiz için, istikbalimiz için, bayrağımız ve vatanımız için şehit olmaya her zaman hazırız. Bu ve benzer terör eylemleri millet olarak bizleri birbirimize daha çok kenetlendirmektedir. Teröre karşı kararlılığımızı, birliğimizi, beraberliğimizi çelik gibi pekiştirmektedir. Her türlü teröre karşı metanet içerisinde onurlu ve gururlu duruşumuzla kınıyor ve lanetliyoruz. Bu alçak saldırıyı gerçekleştirenler Türk milletine hesap verecekler, terör dize getirilecektir. Acımız ve öfkemiz büyüktür ama Milletimiz birbirine kenetlenerek bu zor günleri de elbette geride bırakacaktır.

Şehit olan polislerimize ve vatandaşlarımıza  Allah tan rahmet, yaralılara  acil şifa dilerken, Emniyet güçleri başta olmak üzere şehit yakınlarına yüce Türk milletine sabırlar ve baş salığı diliyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ