Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

DURSUN: ACIMIZ BÜYÜK YASTAYIZ!… TÜRK MİLLETİ BU KANSIZLARI DÖKTÜKLERİ KANLA BOĞACAK!

Bafra Dursunlar Tarım İşletmelerinin sahibi Mehmet Dursun, “Türk Milletinin ayranı kabardığı takdirde millet döktüğü kanla bu hainleri boğar” dedi.

DURSUN: ACIMIZ BÜYÜK YASTAYIZ!… TÜRK MİLLETİ BU KANSIZLARI DÖKTÜKLERİ KANLA BOĞACAK!

İş adamı Mehmet DURSUN terör saldırısına tepki göstererek, “Terör örgütlerinin insan kanından besleniyor! Bunların her biri birer vampir! Cumartesi akşamı, bu hainler hem de Mevlid Kandili arifesinde bir kez daha sahneye çıkmış, Türk Milletini yasa boğmuştur! 44 Polisimiz, şehit olmuş, hastaneler de tedavi gören yaralı sayımız ise 155’dir. Bu şerefsizler hunharca İstanbul’ u kan’ a bulamışlardır. Türk Milleti yasını ve acısını yaşamaktadır. Bilinmesi gereken bir şey vardır ki, Türk Milleti, acıyı her zaman yaşar ama hiç bir zaman “Korkuyu yaşamaz!” Türk milleti doğduğundan bu yana “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” , “Vatan Sana Canım Feda” demiştir. Onun için Türk Milletine diz çöktürmek isteyen, korku oluşturmak isteyen hiç bir güç başarılı olamayacaktır.”  dedi.

KORKUMUZ VE TEREDDÜDÜMÜZ MİLLETİMİZİN SABRININ TAŞMASIDIR!

İş adamı Mehmet DURSUN konuşmasını şöyle sürdürdü, “İnanıyoruz, Devletimiz bu hainlere misliyle karşılık verecektir. Çünkü çocukların yetim kalmasına, dayanacak yürek kalmamıştır. Bu acılar bir an önce dinsin ve bitsin. Türk Halkı, Hükümetine ve Devletine terörü sonlandırma adına dün olduğu gibi bu günde sonsuz destek vermektedir, verecektir de.

Bu gün Milletimizin bütün mensupları, devletiyle bir bütün olmuştur. Bu terörü lanetlemektedir. Çünkü

bunlar birer hain! Gecenin zifiri karanlığında her

şeyden habersiz, tamamen çoluk çocuğunun nafakası için burada nöbette olan polislerimiz ve

vatandaşlarımız şehit ediliyor.” diye konuştu.

İş adamı Mehmet DURSUN konuşmasının son bölümünde de şu mesajları verdi, “Şehit olan Polislerimize, Vatandaşlarımıza ALLAH C.C.’ den rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı ve sabırlar dilerim. Tüm Türkiye’mizin başı sağolsun dedi.  

 

15420991_618778314967761_8469038051813749602_n

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ