Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN SARICAOĞLU KARLA KAPANAN YOLLAR ANINDA AÇILIYOR

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,” Belediyemize bağlı ekipler tarafından kar nedeniyle kapanan ilçe merkezinde ve ilçeye uzak mahallelerde yol açma çalışmaları devam ediyor”dedi.

BAŞKAN SARICAOĞLU KARLA KAPANAN YOLLAR ANINDA AÇILIYOR
Yoğun kar yağışının yaşandığı bölgelerden biri olan Kavak’ta ekipler seferber durumunda olduğunu hatırlatan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,”  7/24 kesintisiz hizmet vermek amacıyla Belediyemizin ekipleri teyakkuz halinde. İlçe merkezine uzak yakın tüm mahallelere anında müdahale eden ekipler vatandaşların mağdur olmaması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz” dedi.
EKİPLERİMİZ TEYAKKUZ HALİNDE
Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu “İlçe merkezimizde ve ilçeye uzak tüm mahallelerimizde ulaşımın sorunsuz bir şekilde aksamadan devam edebilmesi için ekiplerimiz teyakkuz halinde. Gerek tuzlama gerekse yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan yollara anında müdahale ediniliyor. Hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması için 7/24 kesintisiz hizmet vermek için var gücümüzle gayret ediyoruz. Fen işlerimize bağlı ekiplerimiz vardiya sistemi ile 24 saat hizmet vermektedir” diye konuştu.
‘OKUL BAHÇELERİ ÖNCELİĞİMİZ’
Okul bahçelerinde buzlanmanın olmaması için önceliğin okullara verildiğini belirten Başkan Sarıcaoğlu,” Öğrencilerimizin kayıp düşmemesi için okul bahçelerine öncelik veriyoruz. Buralarda yaptığımız tuzlama çalışmalarının etkili olması için sık sık tuzlamalar yapıyoruz. Ekiplerimiz sürekli ilçe de devriye atarak kazaya sebebiyet verebilecek her türlü aksaklığa anında çözüm getirmek için gerekli tedbirleri alıyor. İlçemize uzak yada yakın hiçbir ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızın rahat bir şekilde kışı geçirebilmeleri için çalışmalarımıza olduğundan daha çok ağırlık vereceğiz” ifadelerini kullandı.
Köksal ÖNER
img_9209 img_9208 img_9207
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ