Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KAVAK KYK ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN SARICAOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Kavak Belediyesi eski hizmet binasını Kredi Yurtlar Kurumuna veren Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na öğrenciler teşekkür ziyaretinde bulundu.

KAVAK KYK ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN SARICAOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Kredi Yurtlar Kurumu (KYK)’dan bir grup öğrenci ile birlikte Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulunan  Kredi Yurtlar Kurumu Kavak Müdürü Mustafa Yerkozlu,Sayın Başkanımız İbrahim Sarıcaoğlu’na öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim görmesini sağladığı için teşekkür ziyaretinde bulunduklarını söyledi.
‘SAYIN BAŞKANIMIZA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR’
Kredi Yurtlar Kurumu Kavak Müdürü Mustafa Yerkozlu, yaptığı konuşmasında, “Sınavların yoğunluğundan dolayı teşekkür ziyaretimizi ancak yapabildik. Sayın Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Belediye hizmet binasını öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla hizmete açtı. Kendilerine tüm öğrencilerim ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Okulumuzda 65 erkek 26 kız olmak üzere toplam 91 öğrencimiz eğitim görüyor” dedi.
‘DEVLET KORUMASI ALTINDA EĞİTİMLERİNİ SÜRDÜRECEK’
Öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Bende çocuklarımı başka şehirde okuttum. Ailelerin çocukları ile ilgili duyduğu tedirginliği çok iyi biliyorum. Hepsinin gönlü rahat olsun çocuklarımız artık Devlet koruması altında eğitimlerini sürdürecek. Çocuklarımız yeter ki rahat ve güvenilir bir ortamda eğitimlerini sürdürsünler bizler tüm imkanları onlar için seferber etmeye hazırız. Sizlerden tek isteğim Kavak’tan mezun olduktan sonra buraları unutmamanız istiyorum” diye konuştu.
‘SAYIN BAKANIMIZA İLÇEMİN ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM’
İlçeyi geliştirmek amacıyla ve çok daha iyi noktalara getirmek için var güçleri ile çalıştıklarını vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu,” Öğrencilerimiz için yapabileceğimiz bir şey varsa her zaman kapımız açık. İlçemizde bulunan Kavak 19 Mayıs Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda göreve gelmeden önce 382 öğrenci vardı şuan bu sayı 950 oldu hedefimiz 2000 öğrenci yapmak. Rektörümüz Prof. Dr. sayın Sait Bilgiç ile ilçemize ek bölümler açtırmak için sürekli istişareler içerisindeyiz. Eski Belediye hizmet binamızın Kredi Yurtlar Kurumu (KYK)’ya tahsisi konusunda bizlerden desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Akif Çağatay Kılıç’a şahsım, Kavaklılar ve tüm öğrenciler adına teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Sarıcaoğlu daha sonra öğrenciler ile toplu fotoğraf çekindi.
Köksa ÖNER
img_4305 img_4319-2 img_4320-1 img_4328-1 img_4357-1 img_4371-1 img_4371
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ