Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

CANİK, MİLLETVEKİLİ KÜLÜNK’Ü GENÇLERLE BULUŞUYOR

Canik Belediyesi’nin daveti üzerine Samsun’a gelecek olan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, bugün Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde “15 Temmuz ve Sonrası-Büyük Anadolu Aklı” konferansta gençlerle buluşacak.

CANİK, MİLLETVEKİLİ KÜLÜNK’Ü GENÇLERLE BULUŞUYOR

Canik Belediyesi ve Genç Memur-Sen Samsun Şubesi, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ü gençlerle buluşturuyor. Milletvekili Külünk, bugün saat 13.00’da Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Atatürk Kültür Merkezi’nde “15 Temmuz ve Sonrası-Büyük Anadolu Aklı” konulu konferansta üniversiteli gençlerle biraraya gelecek. Konferansa konuşmacı olarak katılacak olan Külünk, 15 Temmuz gecesini ve sonrasını, ayrıca kendi yazdığı Büyük Anadolu Aklı kitabında yer verdiği bilgileri gençlerle paylaşacak.

GENÇ’TEN KONFERANS’A DAVET
Canik Belediyesi olarak rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında şehir ve ülke adına da sorumluluklar üstlendiklerine işaret eden Başkan Osman Genç, “Canik Belediyesi olarak Yeni Türkiye Yolunda konferanslar serimizin yanında 15 Temmuz Öncesi ve Sonrası konferansları da düzenliyoruz. Bu kez Sayın Milletvekili Metin Külünk’ü gençlerimizle buluşturmak istedik. Çünkü geleceğimizi şekillendirecek olan gençlerimizdir. Onların ülkemizi, bölgemizi, yaşanan gelişmeleri tecrübeli isimlerden birebir ve doğru bir şekilde öğrenmeleri bizim için çok önemli. Bu manada bu konferansın çok faydalı olacağına inanıyorum. Tüm gençlerimizi konferansa davet ediyorum” dedi.
Köksal ÖNER

img_4131-1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ