Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA VAKIF İŞ HANI TAMAMLANMAK ÜZERE

Cezzar İnşaat Lmt Şti tarafından Haziran 2016’ da temeli atılan Bafra Vakıf İş Hanı’nın Ocak ayında bitirileceği öğrenildi.

BAFRA VAKIF İŞ HANI TAMAMLANMAK ÜZERE

Cezzar İnşaat Lmt Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp ATMACA tarafından yapılan Bafra Vakıf İş Hanı hizmete girdiğinde Bafra’ mız için de güzel bir eser olacak.  

Ocak 2016’ da bitirilmesi hedeflenen Bafra Vakıf İş Hanı, asma kat dahil olmak üzere toplam 4 kattan oluşacak.

Edinilen bilgilere göre “Bafra Vakıf  İş Hanı, asma kat dahil dükkanlarla birlikte 24 ofis’ ten oluşacak. Bina 4 katlı olarak Bafra’ya hizmet verecek. Hava şartlarının da iyi gitmesi halinde, Bafra Vakıf İş Hanı en geç ocak ayında tamamlanacak.

İNŞAAT DEVAM EDERKEN HER HANGİ BİR İŞ KAZASI OLMADI

Cezzar İnşaat Lmt Şti tarafından temeli atıldıktan sonra günümüze kadar, iş güvenliği açısından inşaat alanında ve dışında titiz bir çalışma yapılarak, hem çevreye hem de çalışanlar için iş güvenliğinin sağlanmış olması dikkatlerden kaçmadı.

CEZZAR İNŞAAT LMT ŞTİ’ DEN BAFRA HALKINA TEŞEKKÜR

Cezzar İnşaat Lmt Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp ATMACA “ İnşaat çalışmaları süresince hem çevre esnafından hem de Bafra Halkın’ dan büyük teveccüh gördük. Bizde hem esnaflarımıza hem de saygı değer Bafra Halkımıza, duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.  

img_2948 img_2949 img_2950 img_2951 img_2952 img_2953 img_2954 img_2955 img_2956 img_2957

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ