Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KAVAK’A ÜÇ ÖDÜL BİRDEN

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu farklı kulvarlarda almış olduğu ödülleri Kavak halkına armağan etti.

KAVAK’A ÜÇ ÖDÜL BİRDEN
Samsun Valiliği, Samsun İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, AB Bilgi Merkezi ve Orta Karadeniz Kalkınma ajansı işbirliği ile gerçekleştirilen “Dünya Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Günü” konulu seminer ve “Kadın Dostu İyi Uygulama Örnekleri Ödül Töreni” düzenlendi.  Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından sunulan seminerin akabinde çeşitli kurum ve kuruluşlara ödülleri takdim edildi. Kadın Dostu İyi Uygulama Örnekleri kapsamında Kavak Belediyesi’nin ilçemiz adına yöresel kadın ürünleri pazarı adı altında fuarlara katılımı sebebiyle Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na iyi uygulama örneği ödül plaketi sunuldu. Kırsaldaki kadın üreticilerin desteklenmesi amacıyla ilçede üretim yapan kadınların çeşitli fuarlarda özel satış standlarının kurulması ve satış alanlarının iyileştirilmesi amacıyla yapılan çalışmaya katkı sağlayan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ödülünü İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay.Ünsan Ağaoğlu tarafından aldı.
,SHERATON GRAND HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Yine Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Medya alanında da Samsun İMG (İnternet Medya Grubu) tarafından yılın en iyi çıkış yapan Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü. Samsun İMG (İnternet Medya Grubu) tarafından 2016 yılı medya ödülleri programı 26 Kasım 2016 tarihinde Sheraton Grand Hotel’de gerçekleştirildi. Burada ki törende Kavak Belediye Başkanı ibrahim Sarıcaoğlu yılın en iyi çıkış yapan Belediye Başkanı ödülünü geçmiş dönem Kavak Belediye Başkanı ve şuan Sivil Havacılık Genel Müdürü olan Bahri Kesici’den aldı. Aynı zamanda  taekwondo da Avrupa şampiyonu  olan Kavaklı Arslan Demir’de başarılı sporcu ünvanı ile ödüle layık görüldü ve Kavak ilçesi adına aldığı bu ödülü Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu birlikte takdim ettiler.
‘BU ÖDÜLLERİ EN ÇOK HAK EDEN KAVAK HALKIDIR’
Ardı ardına ödül alan Başkan Sarıcaoğlu alınan bu ödüllerin kişisel olmadığını bütün bu başarılı çalışmaların arkasında başarılı, tecrübeli ve güçlü ekibinin bulunduğunu söyleyerek, “Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor ki bu ödülleri en çok hak eden Kavak halkıdır. Çünkü almış olduğum tüm kararlarda her zaman yanımda oldular. Aldığım bu ödülleri Kavak halkına armağan ediyorum. Kadın girişimcilerimize yönelik vermiş olduğumuz desteğimiz her zaman devam edecek. Bu konuda her zaman farklı projelerle vatandaşlarımızın huzurunda olacağız. İlçemize kazandırdığımız hizmetlerde emeği geçen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’a, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’a, AK Parti İl Başkanımız Sayın Muharrem Göksel’e, AK Parti İlçe Teşkilatımıza, Muhtarlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza ve ekibimize teşekkür ediyorum. Omuz omuza yapılan çalışmanın vermiş olduğu başarı sayesinde ilçemiz çok daha iyi noktalara geldi. Bu ödüle bizleri layık gören Ünal Yavuz, Recep Yazgan, Okan Çakır ve ekibine teşekkür ediyorum ” ifadelerinde bulundu.
Köksal ÖNER
img_6315 img_6316 img_6317 img_6318 img_6319 img_6320 img_6321
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ