Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN YILMAZ, GELECEĞİMİZ ÖĞRETMENLERE EMANET

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Öğretmeyi meslek edinen, mesleklerini ise büyük fedakarlıklarla icra eden öğretmenler, ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza yön veren, onları hayata hazırlayan ilim kaynaklarıdır” dedi.

BAŞKAN YILMAZ, GELECEĞİMİZ ÖĞRETMENLERE EMANET
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, tüm öğretmenlerin ve eğitim camiasının 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Öğretmenlerin sadece bir güne sığdırılamayacak kadar önemli ve kutsal bir görevi yerine getirdiklerini söyledi.
OKULLARI EĞİTİM YUVASI YAPAN, ÖĞRETMENLERİMİZDİR
Öğretmeyi meslek edinen, mesleklerini ise büyük fedakarlıklarla icra eden öğretmenler olduğunu vurgulayan Başkan Yılmaz, mesajında şunları söyledi: ” Ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza yön veren, onları hayata hazırlayan ilim kaynaklarıdır. Cehalete karşı açtığımız savaşta en büyük silahımız öğretmenlerimizdir. İstediğiniz kadar güzel okullar yapın eğer içlerinde nitelikli eğiticiler yoksa o okullar taştan, binadan ibaret yapılar olarak kalmaya mahkumdur. Okulları eğitim yuvası yapan öğretmenlerimizdir. Onlar için yapılan her türlü yatırım, her birikim, her kazanç, çocuklarımıza, ülkemize, yarınlarımıza yapacağımız bir yatırımdır. Çağdaşlaşma yolunda Cumhuriyetimizin ihtiyacı olan ‘fikri hür’, ‘vicdanı hür’, ‘irfanı hür’ nesilleri yetiştiren tüm öğretmenlerimize geleceğimize kattıkları değer için yürekten teşekkür ediyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bir kez daha tebrik ediyorum.”
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ