Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ALAÇAMLI: ÖĞRETMENLERİMİZİN ELLLERİNDEN ÖPÜYORUM

Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim ALAÇAMLI, Her mesleğin öğretmeninin olduğunu belirterek, “Sevgiyle, hoşgörüyle ve fedakarca öğreten öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum.” dedi.

ALAÇAMLI: ÖĞRETMENLERİMİZİN ELLLERİNDEN ÖPÜYORUM

Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan ALAÇAMLI, hayatta karşılaşılan her meslek ve bu mesleği icra eden insanların ayrı ayrı önemi bulunduğunu, ancak bütün mesleklerin temelinde, öğrenmek için harcanan çaba kadar, o mesleği öğreten, bu işi sevgiyle, hoşgörüyle ve fedakarca yapan öğretmenlerin katkılarının önemli olduğunu altını çizdi.

HER BİRİMİZİ ÖĞRETMENLERİMİZ YETİŞTİRDİ

“Bizi ve çocuklarımızı yetiştiren, dolasıyla da toplumun, medeniyetimizin temelini atan öğretmenlerimizi unutmamak, onları unutamadığımızı senede bir günde olsa onlara hatırlatmak ve mutlu etmeye çalışmak bizim görevimiz” diyen Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim ALAÇAMLI mesajında devamla şu görüşlere yer verdi:

“Büyük Önderimiz, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ e, verilen “MİLLET MEKTEPLERİ BAŞÖĞRETMENLİĞİ” unvanının 24 Kasım 1928’ de kabul edildiği tarih, 1981 yılından bu yana öğretmenler günü olarak kutlanıyor. Hayatımız da büyük emeği olan öğretmenlerimize ne yapsak haklarını ödeyemeyiz. Her birimizin üzerinde büyük emeği olan öğretmenlerimizin ellerinden saygı ve hürmetle öpüyorum” dedi.  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ