Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 15 TEMMUZ KONFERANSI

Samsun Büyükşehir Belediyesi, hain terör örgütü FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe girişiminde medyanın rolünü mercek altına alıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ‘Ulusal ve Uluslararası Medya Boyutuyla 15 Temmuz’ konulu konferansa, tüm Samsunluları davet etti.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 15 TEMMUZ KONFERANSI
Milli iradeyi hiçe sayarak siyasi otoriteyi ortadan kaldırmak, yönetime el koymak ve ülkeyi parçalamak isteyen Fethullahçı Terör Örgütü’nün 15 Temmuz gecesi başlattığı  darbe kalkışması, milletin meydanlara inmesiyle sonuçsuz kalmıştı. Çok sayıda vatandaşın demokrasi şehidi ve gazisi olduğu gecede ulusal medya kuruluşları yayınlarıyla teröristlere karşı önemli rol oynamış, uluslararası medya ise Türkiye’nin yayında yer almayıp hain örgüt FETÖ’den yana olmuştu.15 Temmuz darbe kalkışması ve sonrasında yaşananları ulusal ve uluslararası medya boyutuyla ele alan Samsun Büyükşehir Belediyesi, konuyu masaya yatırıyor.
ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR SALONU’NDA YAPILACAK
Modaratörlüğü’nü Gazeteci-Yazar Süleyman Özışık’ın yapacağı ‘Ulusal ve Uluslararası Medya Boyutuyla 15 Temmuz’ konulu konferansa Gazeteci-Yazar Nevzat Çiçek, Haber7.com Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci-Yazar İbrahim Erdoğan ve İnternethaber.com Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık konuşmacı olarak katılacak.21 Kasım Pazartesi akşamı eski büyük otel yerleşkesindeki 15 Temmuz Şehitler Parkı Şehit Ömer Halisdemir Salonu’nda yapılacak konferans, saat 19.00’da başlayacak. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yaptığı açıklamada Kültür ve Sosyal işler Daire Başkanlığı’nın organize ettiği konferansa tüm Samsunluları davet etti.
Köksal ÖNER
img_3337
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ