Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

CANİK KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Canik Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nde başkanlığa Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu seçildi.

CANİK KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NDE GÖREV DEĞİŞİMİ
Engellilere yönelik geliştirdiği projelerle dikkat çeken Canik Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nde görev değişimi oldu. Canik Kent Konseyi Genel Sekreteri Reşat Kılınçarslan’ın da katılımıyla gerçekleşen Engelliler Meclisi’nin toplantısında, Başkanlık seçimi için yapılan oylama sonucunda Hüseyin Mızrak’ın yerine Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu seçildi. Başkan Yardımcılıklarına ise Hüsniye Zengin ve Yakup Özden getirildi.
TOPLUM YARARLI PROJELER
Canik Kent Konseyi olarak meclislerin ve çalışma gruplarının aktif olarak toplum yararlı projeler ürettiklerini belirten Genel Sekreter Reşat Kılınçarslan, “Engelliler Meclisimiz de, engelli vatandaşlarımız için güzel projeler üretiyor. Bugün meclisimizde bir görev değişimi yaşandı. İnanıyorum ki yeni Başkanımız, ekibi ile birlikte güzel ve farkındalık oluşturacak çalışmalara imza atacaktır. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.
BAYRAK YARIŞI
Canik Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanlığına seçilen Hayriye Hakyemezoğlu da, eski başkan Hüseyin Mızrak’a bugüne kadar yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür ederek, “Bu bir bayrak yarışı. İnşallah hep birlikte bundan sonra da meclis olarak daha farklı ve güzel çalışmaları hayata geçireceğiz” diye konuştu.
Köksal ÖNER
img_5486 img_5487
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ