Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MÜDÜR ÖZYURT BAŞARILI SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda dereceye yapan sporcuları ve Antrenörlerini makamında kabul etti.

MÜDÜR ÖZYURT BAŞARILI SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ
Wushu, Badminton, Boks, Okçuluk branşlarında, Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda dereceye yapan sporcuları makamında kabul eden Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, sporcuları tebrik ederek hediye çeki ile ödüllendirdi
BAKAN KILIÇ, A TEŞEKKÜR ETTİ
Yapılan ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarında dereceye giren sporcular ve katıldıkları organizasyonlar hakkında bilgi alan Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt sporcuları tebrik ederek, tüm sporcuların antrenmanlarını aksatmadan azimle çalışmasını, geliştirmesini ve daha iyi derecelere ulaşmasını söyledi. Müdür Özyurt,” Sizler başarılı ve ahlaklı birer sporcusunuz, sizlerden beklediğimiz, İstiklal Marşımızı ve bayrağımızı bütün uluslararası arenada dalgalandırmanız. Sizlerle gurur duyuyorum, hepinizi kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Bizlere desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç, a teşekkür ediyorum’’ dedi. Konuşmaların ardından Özyurt, ulusal ve uluslararası spor müsabakalarında dereceye giren sporcular ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ