Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN YILMAZ’DAN 10 KASIM MESAJI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü dolayısıyla anma mesajı yayımladı.

BAŞKAN YILMAZ’DAN 10 KASIM MESAJI
Türk milleti için 10 Kasım, bir matem günü olmaktan çok, Türkiye Cumhuriyeti ile birlikte yaşayacak olan Büyük Önder Atatürk’ü anma ve düşüncelerini anlama günüdür diyen Başkan Yılmaz, Türk Milletinin Türkiye Cumhuriyeti’nin bütünlüğüne kasteden, cennet vatanımızı bölmek ve parçalamak isteyenlere karşı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı “Kurtuluş Savaşı Ruhu” ile mücadele ettiğini dile getirdi.
DÜZEYİNE ERİŞTİRMEK HEPİMİZİN ORTAK HEDEFİDİR
Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Milletimiz Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi demokrasimizi hedef alan iç ve dış düşmanlara karşı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün rehberliğinde verdiği destansı mücadeleyi bugün de sürdürüyor. Türk milletinin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün düşünce ve ilkelerinden aldığı ilhamla ilerlemesini sürdürmektedir. Türkiye’yi çağdaş uygarlık düzeyine eriştirmek hepimizin ortak hedefidir. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramız dan ayrılışının 78. yıldönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum” dedi.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ