Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN SARICAOĞLU’NDAN ANKARA ÇIKARMASI

Bir dizi temaslarda bulunmak için Ankara’ya giden Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,“Başkentteki görüşmelerimiz olumlu geçti “dedi.

BAŞKAN SARICAOĞLU’NDAN ANKARA ÇIKARMASI
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Sırasıyla eski Başbakan Yardımcısı, AK Parti İstanbul Milletvekili Yalçın Akdoğan’ı ve  TBMM Grup Danışmanı Şevket Sarıcaoğlu’un yanı sıra  Samsun Milletvekilleri ile görüşme yapmak için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ı, Ahmet Demircan’ı, Hasan Basri Kurt’u ve  Orhan Kırcalıyı makamında ziyaret etti.
TÜM RAPORLARIMIZI ADALET BAKANLIĞI’NA SUNDUK
Ankarada ki temasları kapsamında Kavak’ta yapımına başlanılacak olan cezaevi projesi için Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin Eser ve Adalet Bakanlığı ceza İşleri Genel Müdür Yardımcısı Fahrettin Kırbıyık ‘a ziyarette bulunan Başkan Sarıcaoğlu, “İlçemize yapılacak olan 2000 kişilik cezaevi ile ilgili tüm raporlarımızı Adalet Bakanlığı’na sunduk. Rabbimin izni ile 2017 yılında temelini atacağız” dedi.
DİNLEYİP GEREKLİ İLGİ VE ALAKAYI GÖSTERDİLER
Milletvekilleri ile görüşme yapan Sarıcaoğlu Kavak’a yapılacak projeler ile ilgili istişare ve değerlendirme toplantıları yaptı. Toplantı sonunda Milletvekilleri ile fotoğraf çekinen Sarıcaoğlu “İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. İlçemiz için bazı projeler konusunda kendileri ile hasbihal etme fırsatı bulduk. Sağ olsunlar bizleri dinleyip gerekli ilgi ve alakayı gösterdiler. Amacımız ilçemizi çok daha iyi noktalara getirmek” ifadelerinde bulundu.
PROJELER HAKKINDA BİLGİLER VERDİ
Başkan Sarıcaoğlu daha sonra Tarım İşletmeleri Genel Müdürü Mehmet Taşan’ı ve Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir i ziyaret etti. Sarıcaoğlu her ikisine de ziyaretlerinden dolayı minnet duyduğunu ifade etti. Eski Kavak Belediye Başkanı, Sivil Havacılık Kurumu Genel Müdür Vekili Bahri Kesici’yi makamında ziyaret ederek ilçede yapımı devam eden ve yapılan projeler hakkında bilgiler verdi. Sarıcaoğlu’nu karşısında gören Kesici mutlu olduğunu ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Köksal ÖNER
img_4453 img_4456-1 img_4457 img_4452
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ