Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN SARICAOĞLU,’İLÇEMİZDE PARK ATAĞI DEVAM EDİYOR’

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ”İlçemizde devam eden her mahalleye bir park projesi tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

BAŞKAN SARICAOĞLU,’İLÇEMİZDE PARK ATAĞI DEVAM EDİYOR’
Bahçelievler mahallesinde atıl vaziyette bulunan Şehit Ümit Eker Parkında restorasyon çalışmaları başlatan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Modern bir Kavak için tüm ekibimiz seferber durumunda. Hizmetlerimiz kesintisiz her mahalleye eşit şekilde gidecek “dedi.
MODERN BİR İLÇE OLMAYA HIZLI ADIMLARLA İLERLİYORUZ
Sarıcaoğlu; “Modern bir ilçe olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyoruz. Elbette ki çok eksiklerimiz var fakat zamanla hepsinin üstesinden gelebilecek projelerimizde var. Bu projelerimizin birçoğu hayata geçti bir çoğu da yeni hayata geçiyor. Bahçelievler mahallemizde bulunan şehit Ümit Eker Parkımız atıl vaziyette duruyordu. Ekibimiz ile yaptığımız istişare toplantısı sonucunda buradaki parkımız için bir proje geliştirdik ve hemen kolları sıvayıp çalışmalara başladık”diye konuştu.
‘SOSYAL TESİSLERİMİZ KAVAK’A HAYAT VERİYOR’
İlçede birçok sosyal tesisi faaliyete geçirdiklerini belirten Sarıcaoğlu sözlerine şöyle devam etti; “İlçemizde ki birçok sosyal tesisin çalışmalarını tamamladık hatta Kavak Tirit Evimiz ziyaretçi akınına uğruyor. Amacımız Kavak’ta olmayanı yapmak, hedefimiz ise ilçemizi her alanda bir numara yapmayı hedefliyoruz. Bu arada Bahçelievler mahallesinde ki Şehit Ümit Eker Parkı çalışmalarının çok kısa sürede tamamlanacak. Parkımız ailelerimizin huzur içinde gidebilecekleri bir ortam olacak” dedi.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ