Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

1930 BAFRASPOR KULÜP BAŞKANIN DAN ŞOK AÇIKLAMALAR!

Dünkü yazımız da 1930 Bafraspor daki kötü gidişatı yazmıştık.

1930 BAFRASPOR KULÜP BAŞKANIN DAN ŞOK AÇIKLAMALAR!

Dünkü yazımız da 1930 Bafraspor daki kötü gidişatı yazmıştık.

Bunun yanında da kaleci Mesut ile ilgili Babası Arif ATMACA’ nın bize yaptığı açıklamalara yazımızda yer vermiştik.

Haber Bafra’da ses getirdiği gibi, 1930 Bafraspor Camiasında da büyük ses getirdi…

BAŞKAN FATİH YILDIZ BENİ TELEFONLA ARADI!

Yazdığımız yazı ile ilgili 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih YILDIZ, bendenizi telefonla arayarak, en az 45 dakika konuştu.

Yazıyı okuduğunu ve çok üzüldüğünü söyledi.

Daha öncede buna benzer yazılar yazıldığını ama kayda almadıklarını söyledi…

Ancak yazıyı yazan İbrahim ALAÇAMLI olunca aramaları gerektiğini savundu.

Başkan Fatih YILDIZ’ a bana olan saygısı ve duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum.

BAKIN BAŞKAN FATİH YILDIZ NELER SÖYLEDİ!

“İbrahim abi, sen bizim ne gibi şartlarda kulübün başında olduğunu biliyor musun? Çok zor şartlar altında kulübü yönetmeye çalışıyoruz. Tek kuruş bir gelirimiz yok. Çok zor durumdayız. Bizim yanımız da yer alacaklarını söyleyenler ne hikmetse hep bizden uzak duruyorlar. Bafra Belediyesin den şimdiye kadar sadece “ON BİN TL ALABİLDİK” bunun dışında katkı görmedik. Konu ile ilgili Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN beyle önümüzdeki günlerde görüşmeye çalışacağım. Şu ana kadar takım için “ATMIŞ BİN TL HARCAMA YAPTIK” ayrıca kulübün aylık gideri de “ON BEŞ BİN TL” aslında iyi bir kadromuz var ancak iyi bir kalecimiz yok. Sezon öncesi haber’de adı geçen Mesut ile görüştük. Daha doğrusu Mesut’un babasıyla görüştük. Bizden hatırı sayılır bir para ve ayrıca maaş istedi. Bende kendisine, bu paranın yüksel olduğunu belirterek aylık iki bin TL verebileceğimizi söyledik. Kabul etmedi! Gittiler Ladik’le anlaştılar. Şimdi bakıyorum da bizi bırakan Mesut Ladik’ de 3.üncü  kaleci konumunda. Bonservis parasına gelince, biz tek kuruş para almadık. Parayı federasyona yatırdılar, federasyonda bize borcumuz olduğu için para vermedi! Şimdi ise 3 maça çıktık, istediğimiz sonuçları alamadık. Haliyle U17 Takımımızın kalecisi ile maçlara çıkmak zorunda kaldık. İyi bir kalecimiz olsaydı, konumumuz daha başka olurdu. Kaleci arayışlarımız sürüyor, hedefimiz ilk yarı toplaya bildiğimiz kadar puan toplamak olacak. Devre arasında hem kaleye hem de bazı mevkilere bütçemiz doğrultusunda transfer yapabiliriz. Bunun için de para lazım…” dedi.

BAFRA’DA 38 MÜTEAHİT VAR

Başkan Fatih YILDIZ dertli mi dertli…

Konuştukça konuşuyor.

Bir dokun bin işit.

Ve konuşmasını şöyle sürdürüyor.

“Bafra’da 38 Müteahit var. Hadi bunların 18 bir tarafa koyalım, 20 olarak bakalım. Başkanımız Zihni ŞAHİN 20 müteahitten Bafraspor’a 3’er bin TL alsa 60 bin TL yapar. Halbuki şuana kadar sadece 10 bin TL aldık, harcamamız 60 bin TL olup aylık masrafımız 15 bin TL’dir. Yapılan 50 bin TL yi Yönetim olarak aramızda hallettik. Bunu nereye kadar devam ettirebiliriz.” diye konuştu.

HAKEMLER ÜZERİMİZE ÇOK GELİYOR!!!

1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih YILDIZ konuşurken duygu yüklüydü.

Hakemler konusunu da gündeme getirdi.

Ve şöyle devam etti…

“Sahipsiz kaldık, hakemler üzerimize kumpas kuruyor. Üzerimize üzerimize geliyorlar. Musabakalarımızı izleyenler de bizim gibi görüyor. Dahası Samsun Ak Parti İl Başkanı  Muharrem Göksel’ de Bafralı bir abimiz. Şu ana kadar hiçbir maçımıza gelmedi… Ancak Sayın İl Başkanımız Samsun’daki Atakum Belediyespor maçına gidebiliyor. Bu maça Şener Aydın’dan tutunda Hakkı Bayrak’a kadar o gün maçtaydı! Bunlar bizi ziyadesiyle üzüyor. Şuan takımımıza bakarsak yüzde sekseni Bafralı. Bafra’nın futbolcuları, her şeye rağmen yolumuza Yönetim olarak devam ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

AYANCIK BELEDİYESİYLE BAFRA BELEDİYESİ KARDEŞ ŞEHİR OLMUŞ!

Başkan Fatih YILDIZ’ ın şahsıma yaptığı açıklamaları hiç kesmeden sizlere aktarmaya devam ediyorum…

Başkan Yıldız konuşmasının sonunda şu cümleleri sarf etti.

“Belediye Başkanımız Zihni ŞAHİN Ayancık Belediye Başkanı ile bir araya gelmiş,  Bafra’yla Ayancık’ı kardeş şehir yapmışlar. Ancak kardeş şehir olmamıza rağmen onlardan yedek bekleyen kalecilerini istedik, bizden hatırı sayılır bir para istediler. Bizde bu paranın yüksek olduğunu belirttik.  Daha sonra konuyu Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN’e aktardık, ancak buradan da netice alamadık. Bekleyelim görelim “MEVLAM NEYLERSE GÜZEL EYLER” dedi.

İBRAHİM ALAÇAMLI YAZDI.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ