Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN SARICAOĞLU,’İLÇEMİZDE TOKİ’YE YOĞUN İLGİ VAR’

Kavak Belediye Başkan İbrahim Sarıcaoğlu,”İlçemizde yapımına başlanılacak olan TOKİ konutlarında ki kayıtlarda patlama yaşandı” dedi.

BAŞKAN SARICAOĞLU,’İLÇEMİZDE TOKİ’YE YOĞUN İLGİ VAR’
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) ile Samsun Kavak Belediye Başkanlığı işbirliği çerçevesinde talep örgütlenmesi yöntemiyle geliştirilen Samsun Kavak Belediye projesinde, Havza tipi brüt 110 m2 (3+1) 13 adet,ve ayrıca Havza tipi brüt 124 m2 64 adet konut olmak üzere toplam 77 adet konut plan ve projelendirildi.Topku Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Samsun Kavak Belediye Başkanlığı ortaklığı ile hazırlanan TOKİ Samsun Kavak projesinde ki kayıtlarda patlama yaşandığını ve aşırı yoğunluktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,”İlçemize yapımına başlanılacak olan TOKİ konutlarında çok büyük ilgi vardı. Tüm hemşehrilerime ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
İLÇE ESTETİĞİNE BÜYÜK FAYDA SAĞLAYACAK
TOKİ konutlarının ilçemize gelecek olması hepimizi çok mutlu ediyor vurgusu yapan Başkan Sarıcaoğlu, ” Çünkü ilçenin estetiğine büyük fayda sağlayacak. Site hayatının ilçemize gelecek olması. Modern binalarda vatandaşlarımızın yaşamlarını sürdürecek olması hepimizi heyecanlandırıyor. Daha önce söz verdiğimiz bir projenin de hayata geçiyor olması da ayrıca bizleri mutlu ediyor. Vatandaşlarımıza ne söz verdiysek hepsini sırası ile yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın”diye konuştu.
GÖÇÜ TERSİNE ÇEVİRECEK BÜYÜK BİR PROJE
İlçe dışında yaşayan Kavaklıların da büyük umudu haline dönüşen TOKİ konutlarında mutlu sona ulaşılması gurbetteki tüm Kavaklıları da umutlandırdı. İlçede ki işsizlik sorununun çözümünün ardından konut sorununun da çözüme kavuşuyor olması zamanında ilçeden göç etmiş kişilerin geri dönmesini sağlıyor. Başkan Sarıcaoğlu’nu makamında ziyaret eden gurbetteki Kavaklılar ilçeye kazandırmış olduğu TOKİ konutları için Sarıcaoğlu’na teşekkür etti.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ