Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN BAFRA İÇİN ANKARA’DA…

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Başkent Ankara’da Bafra için bir dizi önemli görüşmeler yaptı.

BAŞKAN ŞAHİN BAFRA İÇİN ANKARA’DA…
Ankara’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Akif Özkaldı ile görüşmelerde bulunan. Başkan Zihni Şahin ve AK parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı Bafra’nın problemlerini anlattı ve isteklerde bulundular.
GÖRÜŞMELERİMİZİN TAMAMI OLUMLU VE FAYDALI GEÇTİ
Görüşmeler hakkında şu bilgileri veren Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin “Bafra’mızın problemlerini Ankara’da en yüksek düzeylere taşıdık. Çok önemli görüşmeler yaptık. Bafra’mızın için çeşitli isteklerimizi Genel Başkan yardımcılarımız Çiğdem Karaaslan hanımefendi ve Erol Kaya beye ilettik. Bu görüşmelerimizin tamamı olumlu ve faydalı geçti. İnşallah bu görüşmelerin olumlu sonuçlarını göreceğiz ve bir önemli görüşmemizi de Samsun Milletvekilimiz Orhan Kırcalı bey ile birlikte Orman ve Su işleri Bakanlığı müsteşarımız Sayın  Akif Özkaldı beyle yaptık. Tüm görüşmelerimizde olduğu gibi Kızılırmak Şeddesi ıslah çalışmalarımızın büyütülmesi konusunu görüştük.  Yakından takip ve katkılarımız ile tarihi Çetinkaya Köprümüz üzerinde ki su borularının kaldırılması ve restorasyonun yapılması gerçekleşecek. Restorasyon için Karayolları Bölge Müdürlüğümüz ihaleye çıkıyor” dedi.
KÖPRÜMÜZDEN YUKARIYA DOĞRUDA YAPILMASINI İSTİYORUZ
Tarihi köprünün inşallah restore edileceğini belirten Başkan Şahin,” DSİ, Karayolları, Samsun Büyükşehir Belediyemiz ve SASKİ’ye çok teşekkür ediyorum.  Kızılırmak üzerinde ki ıslah düzenlemeleri köprüden aşağıya doğru yapılıyor. Biz bunun köprümüzden yukarıya doğruda yapılmasını istiyoruz. Bu bir bütünlük sağlayacak. Bu konuları görüştük. İnşallah bakanlığımız DSİ ile bu çalışmaları köprümüzden yukarıya doğruda yapacak. Bafra’mız için Ankara’da yaptığımız bu önemli ve olumlu görüşmeler için AK Parti Genel Başkan yardımcılarımız Sayın Çiğdem Karaaslan Hanımefendi ve Erol Kaya beyefendi, Samsun milletvekilimiz Orhan Kırcalı ve Orman Su işler Bakanlığı müsteşarımız Sayın Akif Özkaldı beylere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Köksal ÖNER
baskan-sahin-erol-kaya-1 cigdem-karaaslan
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ