Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

HÜSEYİN TOKALAK: AZİZ MİLLETİMİZ MİLLİ İRADEYE VE İSTİKBALİNE SAHİP ÇIKTI.

TOKALAK İNŞAAT TAAH. MÜT. KER. NAK. HAF. MÜH. TUR. TİC. VE SAN LTD. ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin TOKALAK “Aziz milletimiz tüm farklılıklarıyla demokrasiye, istikbaline, istiklaline ve ülkesine sahip çıkarak 15 Temmuz gecesi hain FETÖ’cülere Osmanlı Tokat’ ını en sert şekilde indirdi” dedi.

HÜSEYİN TOKALAK: AZİZ MİLLETİMİZ MİLLİ İRADEYE VE İSTİKBALİNE SAHİP ÇIKTI.

TOKALAK İNŞAAT TAAH. MÜT. KER. NAK. HAF. MÜH. TUR. TİC. VE SAN LTD. ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin TOKALAK “Aziz milletimiz tüm farklılıklarıyla demokrasiye, istikbaline, istiklaline ve ülkesine sahip çıkarak 15 Temmuz gecesi hain  FETÖ’cülere  Osmanlı Tokat’ ını en sert şekilde indirdi” dedi.

TOKALAK konuşmasını şöyle sürdürdü “Millet iradesine, milletimizin vergisiyle alınan silahlarıyla saldırdılar ama Allah’ın yardımı, halkımızın aklıselimiyle bu darbe bozuntularının emelleri boşa çıktı. DİMDİK AYAKTAYIZ Türkiye bugün 15 Temmuz öncesine göre daha güçlüdür. Meclisimiz daha da güçlenmiştir, siyaset kurumları bugün daha da itibarlı hale gelmiştir. Demokrasimiz bugün daha da güçlenmiştir.  Bizler de Türk Halkı olarak, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Bafra’da da hemşehrilerimizle birlikte dim dik durarak, demokrasi nöbeti tuttuk…

Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin” dedi…

Kahraman Türk Milletinin Bu darbecilere dersini çok iyi verdiğini de hatırlatan TOKALAK “ Milletimiz bu süreçte demokrasiye, milli iradeye en güçlü şekilde sahip çıktı. Devletini, Bayrağını dış güçlerin maşalarına teslim etmedi. Görevini şanla, şerefle yaptı.

Bundan sonra da Ülkemiz ve Milletimiz için 15 Temmuz’da olduğu gibi 24 saat hazır kıta olarak teyakkuzdayız. Birliğimizi ve beraberliğimizi değil FETÖ’cüler hiç bir dış güç bozamayacaktır. ALLAH C.C Vatanımızı ve İslam Alemini Korusun” diye konuştu.

 

13886442_542134035984684_4269050222480394551_n

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ