Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KADEF’TEN SARICAOĞLU’NA TAM DESTEK

Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF), Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun her zaman yanında olduklarını açıkladı.

KADEF’TEN SARICAOĞLU’NA TAM DESTEK
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Dernekler Federasyonu Kurucu Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte genel istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıda ilçenin gelişimi ve yapılan projeler konuşuldu.
CİDDİ MANADA MÜCADELE VERİYOR
Toplantıya Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Dernekler Federasyonu Kurucu Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantı da Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ilçeye kazandırdığı tüm çalışmaları beğenerek takip ettiklerini vurgulayan Karagöz “Kavak Belediye Başkanımız İbrahim Sarıcaoğlu ilçenin gelişimi için ciddi manada mücadele veriyor. Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu bir çalışma sergiliyor. İlçeye hep daha fazlasını getirtebilmek için elinden gelen tüm imkanları seferber ediyor” dedi.
DERNEKLERİMİZİN BAŞI DİK OLSUN
İlçemize bağlı tüm derneklerimizin başı dik olsun. Artık Kavak kabuğunu kırdı ve Kavak köy havasından çıktığını belirten Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,”Yeni sosyal tesisler, düğün salonları gibi birçok aktiviteler kazandırıldı ilçemize. Samsun ve diğer ilçelerinden Kavak’a çalışmak için gelen çok vatandaşımız var. Kavak eski Kavak değil.Bu yüzden tüm ilçemize bağlı derneklerin başı hep dik dursun. Gururla Kavak’ımızı her yerde ve herkese anlatabilir tanıtabilirler. İlçemiz Samsun’un sayılı ilçeleri arasına girdi” diye konuştu.
ARAŞTIRMALARIMIZ SÜREKLİ DEVAM EDİYOR
İlçemizdeki değişimi takip eden birçok kişiden tebrik mesajları aldığını vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu,” Bu kadar iş yaptık. Bitti mi elbette bitmedi çalışmalarımız her gün daha fazla azimle daha fazla koşuşturmacayla artacak. İlçemize nereden neyi hangi hizmeti alabilirim diye araştırmalarımız sürekli devam ediyor. Kavak’a çok büyük emekleri olan Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediyemize ve diğer tüm Kamu Kurumlarına çok teşekkür etmek istiyorum. Onların sayesinde Kavak çağ atladı. Tüm hemşerilerimin gönlü rahat olsun Kavak tarih yazmaya devam edecek. Durmak yok hizmete devam” dedi.
Köksal ÖNER
img_5993 img_6030 img_6037
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ