Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

YUSUF YAYLA “BİZ TÜRKİYE UĞRUNA ÖLMEYE HAZIRIZ”

15 temmuz akşamı yaşanan darbe girişiminin ardından olayları Bafra halkı olarak da yakın takip ettiklerini belirten Yayla Pide salonu işletme sahibi Yusuf Yayla, darbecilere sert tepki göstererek, şunları söyledi;

YUSUF YAYLA “BİZ TÜRKİYE UĞRUNA ÖLMEYE HAZIRIZ”

“Allah’a, peygambere değil o Pensilvalyada ki terörist başının sözlerine iman eden bir çakallar sürüsü, bir soysuzlar sürüsü, bu millete ihanet eden, bu millete karşı tankları, uçakları devletin parasıyla, yani sizlerin parasıyla alınmış olan, düşmana karşı kullanacağımız silahlardır. İşte o uçakları, o tankları ve helikopterleri vatandaşlarımıza doğrulttular. Ama bizim büyük milletimiz ve vatandaşlarımız göğüslerini siper ettiler. Biz Türkiye uğruna ölmeye hazırız” diye konuştu.

 

Yusuf Yayla, konuşmasını şöyle noktaladı;

“Bu vatan bizim dediler, bu ülke bizim dediler, bu bayrak bizim dediler. Bu Türk Silahlı Kuvvetler içerisine yuvalanmış olan teröristler meclisimizi, emniyetimizi, külliyeyi ve cumhurbaşkanımızı bombaladılar ve hedef aldılar. Ama umduklarını bulamadılar, bulamayacaklardır da. Çünkü yüce Türk milleti bu hain darbecilere bu ülkeyi teslim etmez” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ