Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA VERGİ DAİRESİNDE YENİ GÖREVLENDİRMELER YAPILDI

Bafra Vergi Daire’sinde emekli olan ve daha önce tayinleri çıkan memurların yerine yeni atamalar yapıldı.

BAFRA VERGİ DAİRESİNDE YENİ GÖREVLENDİRMELER YAPILDI

Bafra Vergi Daire Müdürü Mehmet Sade’nin inisiyatifinde emekli olan Müdür Yardımcısı Ahmet Görkem’in yerine daha önce şeflik görevini sürdüren Mustafa Kuru Müdür Yardımcısı oldu. Mustafa Kuru’nun bulunduğu bölüm, alt kat olup sicil ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Diğer yandan sicil servisi şefi olan Hasan Arabacı’ da takip servisine Müdür Yardımcısı olarak atandı. Takip servisinde görev yapan Arif Dündar’da sicil servisi şefi oldu. Müdür yardımcılığına getirilen Mustafa Kuru’dan boşalan yere de Hasan Güngör şef olarak atandı.  Öte yandan üst katta yer alan takip şefliğine de Ersin Sevinç getirildi.

 

YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ

50’den fazla çalışanı bulunan Vergi Dairesindeki yeni atamalarda görev alacak olan Müdür Yardımcılarımıza ve Şeflerimize yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Yeni görevlerine atanan Vergi Dairesinin çalışkan memurlarına yeni görevlerinde de başarılı olacaklarına gönülden inanıyoruz.

 

VERGİ DAİRE MÜDÜRÜMÜZE BİR MESAJIMIZ VAR

Vergi Dairemizin saygıdeğer müdürü Mehmet Sade’ye bir mesajımız var;

Sayın Müdürümüz, yaklaşık 5 yıldan beri Bafra Vergi Dairesinde Müdürlük görevinizi başarı ile sürdürüyorsunuz. Daire içerisinde yeni bir yapılandırmaya gittiniz, konusunda uzman arkadaşlarınızı yeni görevlerine atadınız. Sizin bu takdirinize saygı duyuyor, biz de imza atıyoruz. Bu arkadaşlarımızın yeni görevlerinde size mahcup olmamak için olağan üstü gayret göstereceklerine de yürekten inanıyoruz.

Sayın Müdürümüz Mehmet Sade bey, sizden bir ricamız var. Vergi Dairenizde hizmetli çalışan, sakatlığı bulunan Recep Köksal var. Duyduğum kadarıyla emekli olmayı düşünüyormuş, emekli olsa da mutlaka yerine aynı şekilde birisi gönderilecektir. Belki güleceksiniz, Vergi Dairesinde sakatlar ile ilgili bir tuvaletinizin olmadığını duydum. Bu arkadaşımız tuvaletini yapmak için evine gitmek zorunda kalıyormuş. Mutlaka inanıyorum duyarlılık göstereceksiniz.

Diğer yandan Vergi Mükellefi olan sakat kardeşlerimiz var, gönlümüz istiyor ki; Vergi Dairesinde bir de asansör olsun. Sizin bu hassas konulara hassasiyet göstereceğinize gönülden inanıyor, şahsınızda tüm çalışma arkadaşlarınıza başarılar diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ