Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ KİM OLACAK?

Bafra Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü’nün idari soruşturma sonucu Yakakent Kaymakamlığı Yazı İşleri’ne düz memur olarak atanmasından sonra, Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü boşta kalırken, şimdi Bafralılar şu soruyu soruyor “Bafra Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Kim Olacak”

BAFRA KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ KİM OLACAK?

BAFRAHAVADİS.COM HABER SİTESİ OLARAK 3 İSİM TEKLİF EDİYORUZ

Baştan söyleyelim, bu üç isimle uzaktan yakından hiç bir irtibatımız yoktur. Takdir Sayın Valimizin, Sayın Kaymakamımızın hiç kuşkusuz Bafra’da ki siyasilerimizindir.

Biz derin bir araştırma yaptık, “Kim Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Olabilir” araştırmamız sonucu bu makama üç ismi tespit ettik. Önermiyoruz, sadece kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz.

 

İŞTE O ÜÇ İSİM…

  • Ondokuz Mayıs Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İsmail Öztürk. “Sayın Öztürk’ de edindiğimiz bilgilere göre 1 yıl önce imtihanı kazanmış ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü olmuş. Hemen belirtelim İsmail Öztürk Bafralıdır.
  • Muhammet Kara. “ 1 yıl önce Yazı İşleri Müdürlüğü imtihanına girmiş, ne hikmettir kazanamamış. Bu arada Muhammet Kara’nın iki üniversite bitirdiğini de hatırlatalım. Aynı zamanda Muhammet Kara’nın eşi Şehit ailesinden Yeşim Kara’dır. Hanımefendi de Kaymakamlıkta çalışıyor. Muhammet Kara şu an Samsun’da Protokol Şefi iken, sonra yazı işlerinde görevlendirildi. Muhammet Kara’da Bafralıdır.”
  • Ahmet Örnek. Öz be öz Bafralı. Kaymakamlık Yazı İşlerinde yıllarca çalıştı. Daha sonra İmtihana girdi, Yazı İşleri Müdürlüğünü elde etti. Ahmet Örnek şu an Yakakent Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü olarak görevini sürdürüyor.

BİZ O İSİMLERİ VERDİK

Bunun dışında herhangi bir isim de Yazı İşleri Müdürü olabilir. Biz herhangi biri geldi diye de kıyameti kopartmayız. Yeter ki şaibesiz olsun, yeter ki konusunda uzman olsun, yeter ki Bafralı’yı tanısın, yeter ki makamının hakkını versin, yeter ki vatandaşlarımıza hoş görü ile baksın, saygı çerçevesi içerisinde hareket etsin.

 

ÖNEMLİ BİR NOTUMUZ DAHA VAR

Bu önemli notumuz da, eski Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü’nün onayını Sayın Valimiz İbrahim Şahin, Ankara’da olduğundan Vali Yardımcılarından bir tanesi imzalamış. İsmail Köylü, Yakakent’te Yazı İşleri Müdürü olan Ahmet Örnek’in yanına düz memur olarak atanıp, tayini çıkmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bafra Sevdalısı dedi ki:

    Bafra’yı seven bir vatandaş olarak , neden pozitif erkek ayrımcılığı yaptığınızı anlamıyorum , Senelerce Bafra’da Sivil Savunma müdürü olarak çalışmış ,kurumun kapatılmasından sonra Bafra’yı bırakmayarak Yazı İşlerin de şef olarak çalışmak için kendi isteği ile başvurmuş 5 sene de burada şef olarak çalışmış halen müdür kadrosun da bulunan Belma Hanım’ı nasıl olurda görmezden geliyorsunuz İbrahim Bey ? Bende size bir Bafra sevdalısı vatandaş olarak bu soruyu soruyorum .

BİR YORUM YAZ