Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

EYÜP ATMACA: KURBAN BİRLİK VE BERABERLİK BAYRAMIDIR

Cezzar Lmt. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Atmaca, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

EYÜP ATMACA: KURBAN BİRLİK VE BERABERLİK BAYRAMIDIR

Cezzar Lmt. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Atmaca, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ATMACA, Türkiye’nin bölgesinde ve dünya’da daha da güçlü bir konuma ulaşmasını engellemek, kardeş kavgası çıkarmak, birlik ve beraberliğini bozmak isteyenler bulunduğuna işaret ederek, “MİLLETİMİZİ KENDİ TÜRLÜ SENARYOLARINA ALET ETMEK İSTEYENLERE BİZİM TÜRK MİLLETİ OLARAK VERECEĞİMİZ EN İYİ CEVAP, BAYRAMLARDA GÖSTERDİĞİMİZ DAYANIŞMADIR” dedi.

KURBAN BAYRAMI BEREKET VE HUZUR AYIDIR

Dostlukların pekiştiği, sevinçlerin çoğaldığı, hayallerin gerçek olduğu, bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini ve heyecanını yaşadıklarını ifade eden Eyüp ATMACA, bu mübarek Kurban Bayramı’nın, Bafralı hemşerilerimiz başta olmak üzere yurt içinde ve yurt dışında bulunan tüm vatandaşlarımıza, tüm İslam dünyasına hayırlı olmasını, bereket ve huzur getirmesini, insanlığın barışana vesile olmasını ALLAH (CC) ‘ den temenni ettiğini bildirdi.

 ATMACA, BAYRAM PAYLAŞMAK, BÖLÜŞMEK VE DAYANIŞMA DEMEKTİR

Kurban Bayramı’nın, dostluk ve kardeşliğin, komşuluk ve muhabbetin bayramı olduğunu belirten ATMACA, “Zira bu bayramın özünde, infak etmek; yani paylaşmak, bölüşmek, dayanışma içinde olduğumuzu göstermek vardır. Kurban, birlik ve beraberlik bayramıdır. İnanıyorum ki, bu kurban bayramı da, Baframız dan köylerimize varıncaya kadar, insanımızın yaşadığı her yerde, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı, kardeşlik ve aidiyet duygusunu daha da pekiştirecektir. Bizim anlayışımıza göre, komşusu açken tok yatan bizden değildir. Onun için bu mübarek bayramda, bütün hemşerilerimizden, kendi çevrelerindeki yoksullara, kimsesizlere, yetim ve öksüzlere, ihtiyaç sahiplerine kucak açmalarını; onlara sahip çıkmalarının gerektiğine inanıyorum. Bütün vatandaşlarımıza ALLAH (CC)’ den bolluk ve bereket içinde bir bayram temenni ediyorum. ALLAH (CC) bayram sevincimizi, birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın diyor, Mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ