Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KOCAMAN: “BAFAY’I KAPATTILAR YAĞLARI PİYASADA CİRİT ATIYOR”

Sevgili okurlarım 628 ortaklı Bafra Bafay yağ fabrikasının biran da oldu bittiye getirilip, sökülerek kapatılmasını haberlerimiz de izlemişsinizdir.

KOCAMAN: “BAFAY’I KAPATTILAR YAĞLARI PİYASADA CİRİT ATIYOR”

Sevgili okurlarım 628 ortaklı Bafra Bafay yağ fabrikasının biran da oldu bittiye getirilip, sökülerek kapatılmasını haberlerimiz de izlemişsinizdir.

Bir kaç kez yazdık.

628 ortaklı Bafay’ ın kapasına kilit vurulmadan hiçbir ortağına sorulmadan bu denli kapatılması, ortaklarını şoka sokmuştu.

Zaten 628 ortaktan bu gün Dünya’da olmayıp ahrete göç edenlerde var.

Geriye kalanlar ise yaşları ya yetmiş ya sa seksen arası.

Bafay yöneticileri demokrasi ile yönetilen hukukla yönetilen Türkiye Cumhuriyetin de böyle bir gasp yapılması inanılacak gibi değil.

Var mı böyle bir demokrasi?

Var mı böyle bir dünya?

Evet var.

Çünkü burası Bafra.

Bafay yöneticileri de bunu çok iyi gözlemlemiş ki, bu operasyonu gerçekleştirmişler.

Tabi söz konusu yönetimin duyumlarımıza göre bir çoğunun görevden alındığı da iddia ediliyor.

Dahası halen soruşturma geçiriyorlarmış.

Buda bir iddia.

Her neyse.

628 ortaktan sadece bir tanesi olan hatta mağdur olan eski iş adamlarından Rıfat KOCAMAN, Ben bu işin peşini bırakmayacağım diyor.

Hatta Rıfat KOCAMAN ekliyerek “Madem bunlar Bafayı kapattılar kapasına kilit vurdular, Bafay yağ ürünlerinin piyasa da işi ne? Bu gün hangi markete gitsek, hangi toptancıya gitsek raflarda (BAFAY YAĞLARINI GÖRÜRÜZ) canlı örnek olarak ben bu gün bir tane aldım. İsteseydim bin tane de alırdım. Ve alırken de ağlanacak halimize güldüm. Çok yazık 628 arkadaşımızın birikimlerini gasp edip bizi kapı önüne koydular. Şimdi biz tabi ki bunları ALLAH (CC) havale ettik. Sadece bu kadar mı? Mahkemeler de mağduriyetimiz ile ilgili hak ve hukukumuzu aramayalım mı? Zaten onlar da bunu istiyor. Madem öyle bende Rıfat KOCAMAN olarak mağduriyetimizin giderilmesi için hukuk çerçevesi içerisin de bu işin peşini bırakırsam namert olayım” dedi.

LOKMAN BEY DÖNEMİM DE BU FABRİKA KAR EDİYORDU.

Biz ortaklar buraya ortak olarak evlatlarımıza bir yatırım yaptık diye düşündüklerini vurgulayan Rıfat KOCAMAN sözlerini şöyle sürdürdü. “Hayrettir biz fabrikaya ortak olduğumuz da buranın genel müdürü Lokman beydi. Kendisini zaman zaman ziyaret ederdik. Fabrika çok güzel çalışıyordu. Hatta buradan kazanılan para ile başta Taşova’ya yem fabrikası Terme’ye de çeltik fabrikası kurmuşlardı. Biz ortaklar bu karları ve yatırımları görünce inanın İbrahim bey çok sevinmiştik. İyi ki de Bafay’a ortak olduk demiştik.

Gel gör ki Lokman beyden sonra bu fabrika dikiş tutmadı. Ortakları kayda bile almadılar. Zaman zaman biz ortaklara laf olsun diye kısa kısa bilgiler verdiler. Hepsi o kadar. Ben şimdi şöyle düşünüyorum ve diyorum ki (BAFAYIN KAPATILMASINDA DA MI? FETÖ’NÜN PARMAĞI VARDI?) çünkü gördük ki bu FETÖCÜLER bırakın halkın içine girmeyi devletin içine sızmışlar. ALLAH (CC) Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ dan razı olsun. Çünkü bunların maskesini düşürdü. Gerçek yüzlerini Türk Halkına gösterdi. İnanıyorum biz 628 ortak bu FETOCULARIN kurbanı olduk. Sayın Cumhurbaşkanımız dan 628 mağdur arkadaşımız adına rica ediyoruz. (SAYIN CUMHURBAŞKANIM BUNLAR BİZİ GASP ETTİ, ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNİN GASP ETTİ, ÇOĞUMUZUN SIKINTIDAN ÖLÜMÜNE NEDEN OLDU,BUNLAR BAFRA’YA BAFAY’I ORTAKLARINA SORMADAN SİNSİ PLANLARINI GİZLİCE GERÇEKLEŞTİREREK BAFRA’NIN GELECEĞİNİ KARARTILAR.SAYIN CUMHURBAŞKANIM BİZ 628 ORTAK ÖNCE ALLAH’A GÜVENİYORUZ SONRADA SİZE. LÜTFEN BİZE SAHİP ÇIKIN. MAĞDURİYETİMİZİ GİDERİN. BİZ SİZİNLE DÜN OLDUĞU GİBİ BU GÜNDE YARINDA HER ZAMAN GURUR DUYDUK DUYACAĞIZ DA) ” Size ve konunun muhataplarına cep numaramı da veriyorum. (05336512295) dir. diye konuştu.  

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ