Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Bafra Kaymakamı V. Sayın Hacı İbrahim TÜRKOĞLU’ nun 30Ağustos 2016 “ZAFER BAYRAMI” MESAJI

30 Ağustos 1922; Gazi Mustafa Kemal Paşa Başkomutanlığında milli egemenlik yolunda kazandığımız şanlı zaferin tarihidir.

Bafra Kaymakamı V. Sayın Hacı İbrahim TÜRKOĞLU’ nun 30Ağustos 2016 “ZAFER BAYRAMI” MESAJI

30 Ağustos 1922; Gazi Mustafa Kemal Paşa Başkomutanlığında milli egemenlik yolunda kazandığımız şanlı zaferin tarihidir.

30 Ağustos Zaferi; ülkemizi bölmek isteyen devletlere karşı zor koşullar altında, tüm imkansızlıklara rağmen milletimizin azmi ile kazanılmış büyük bir destandır. Türk Milleti kararlı ve vatansever direnişi ile savaşın kazanılmasında; Vatan, Millet ve Bayrak sevgisinin önemini tüm dünyaya ispatlamış ve bağımsız yaşamak isteyen uluslara örnek olmuştur.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, Anadolu’nun uzun süredir sabırla sürdürdüğü mücadeleyi takdire şayan bir zaferle taçlandırmışlardır.

Anadolu’yu ebedi yurdumuz olarak muhafaza etme mücadelemiz bugün de sürmektedir. Ülkemizin varlığına, birliğine ve dirliğine kasteden iç ve dış hiçbir güç  bağımsızlığımızın  üzerine gölge düşüremeyecektir.

Anadolu’nun düşman işgalinden kurtarılması ve yeni devletimizin kuruluşu sürecinde mücadele veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşları ve şanlı Bayrağımızın ebediyete kadar dalgalanması için canlarını veren tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 94. Yıldönümünü kutluyor, tüm Bafralı hemşerilerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

 

Hacı İbrahim TÜRKOĞLU

Kaymakam Vekili 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ