Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ERDOĞAN TOK,’ ÇALIŞMANIN KARŞILIĞINI HALK VERİYOR’

Tepecik Mahallesi’nde mahalle sakinleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Tok, Halkın arasında olmaktan büyük keyif aldığını belirterek,“Vatandaşın güler yüzlü, çalışma azmimizi ikiye katlıyor.

ERDOĞAN TOK,’ ÇALIŞMANIN KARŞILIĞINI HALK VERİYOR’
Tepecik Mahallesi’nde mahalle sakinleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Tok, Halkın arasında olmaktan büyük keyif aldığını belirterek,“Vatandaşın güler yüzlü, çalışma azmimizi ikiye katlıyor.
“dedi.
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tepecik mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.  Yapılan çalışmaları kontrol ederken mahalle sakinleri tarafından önü kesilen Başkan Erdoğan Tok’amahalleli yapılan hizmetlerden ötürü teşekkür etti.
HER ALANDA HİZMET YAPIYORUZ
Vatandaşların büyük memnuniyet duyduğu yol, kaldırım gibi rutin çalışmalarının asli vazifeleri olduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Rutin çalışmaların yanında toplumun tümkesimlerini ilgilendiren projeleri de hayata geçirdiklerini söyledi.Halka layıkıyla görev yapmanın mutluluğu içerisinde şevk ve azimle çalıştıklarını ifade eden Başkan Erdoğan Tok,” Halkın mutluluğu ve memnuniyeti bizim gücümüze güç katıyor.  Güzel işler yaparkenvatandaşımızın tebessümü sinerjimizi arttırıyor” dedi.
HALKIN İÇİNDE OLMAKTAN BÜYÜK KEYİF ALIYORUM
Halkın içinde bulunmaktan büyük bir keyif aldığını kaydeden Başkan Tok, “ Kendimi en mutlu hissettiğim yerlerden birisi de halkın arasında  olmak. Hemşehrilerimin yanında olduğum zaman, onların dertleriyle dertlendiğimde, onların mutluluklarıyla mutlu olduğumda kendimi çok huzurlu hissediyorum. Belediye başkanlarının sokağa inmesi gerekiyor. Makamda sürekli oturan belediye başkanları kaybeder. Daha önceki belediye başkanlığımda da buna hep dikkat ettim.  Halkımınarasında olmaya gayret ettim.  Vatandaşımın en mutlu ve en acılı gününde hep yanlarında oldum, oluyorum.  Makamın dışına çıktığınız zaman ilçenizin, hizmet ettiğiniz kentin genel durumunu görme ve test etme imkanınız olur. Sokakta gezerken ne haber Ayşe teyze diye insanlara sarıldığım zaman vatandaş içindekini bana çok rahat dökebiliyor. Bu beni oldukça mutlu ediyor. Samimi ve içten oluyorinsan. İşte belediye başkanı olarak beni en çok mutlu eden de halkın içinde olmak.Güler yüzlü içten kucaklaşma ve sohbetler buralarda. Doğruyu ve yanlışı burada görüyorsunuz.  Memnuniyeti ve mutsuzluğu ilk buradan öğreniyorsunuz” diye konuştu.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ