Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN TOK’UN ANKARA TEMASI…

İstişareye dayalı hizmet politikasının projelere olumlu yansımalar yaptığını söyleyen Başkan Tok, Ankara’da Bakanlıklar, Genel Müdürlükler ve AK Parti Genel Merkezi ile koordineli ve istişareli çalışmaların ilçeye önemli kazanımlar sağladığını ifade etti.

BAŞKAN TOK’UN ANKARA TEMASI…
İstişareye dayalı hizmet politikasının projelere olumlu yansımalar yaptığını söyleyen Başkan Tok,  Ankara’da Bakanlıklar, Genel Müdürlükler ve AK Parti Genel Merkezi ile koordineli ve istişareli çalışmaların ilçeye önemli kazanımlar sağladığını ifade etti.
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  sabah saatlerinde Başkent Ankara’ya giderek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Belediye ile ilgili projeler hakkında görüşmeler yapan Başkan Erdoğan Tok, Çevre ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ,İller Bankası (İLBANK) Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz Üstün, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’yı ziyaret etti.
İSTİŞARELİ ÇALIŞMANIN KATKISINI GÖRÜYORUZ
İstişare ve fikir alışverişlerinin her zaman kazanım sağladığını kaydeden Başkan Tok, Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren verdiğimiz sözlerimizi Ankara ile olan diyaloglarımızda istişareler yaparak hayata geçirdik. Yerel yöneticiler olarak koordineli ve uyumlu çalışmanın ilçemize yatırım kazandırdığını biliyoruz. Bu sebepten ötürü her zaman istişare ve bilgi alışverişi ile projelerimize hayat veriyoruz” dedi.
,BAŞKENTTE OLUMLU GÖRÜŞMELER
Görüşmelerde İlkadım’da devam eden ve devam edecek projeler hakkında detaylı görüşmeler yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ülkemizin hızla normalleştiğini belirterek; ” Devletimiz bir taraftan terörle mücadele ederken diğer taraftan da ekonomik gelişmelere hız veriyor. Bizde bu bağlamada Ankara’da bir dizi temaslarda bulunduk. Özellikle Çevre ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan hanımefendi her alanda önümüzü açarak desteklerini esirgemiyor. Bundan dolayı özellikle teşekkür ediyorum. Genel müdürlükler ve bakanlıklar nezdinde  görüşmelerimiz devam ediyor. İller Bankası (İLBANK) Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz Üstün ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Erol Kaya ile birlikte yaptığımız görüşmeler de projelerimizi değerlendirme şansı bulduk. İlçemiz adına oldukça olumlu görüşmeler gerçekleştirdik. Bu vesile ile Başbakan Yardımcılarımız ve Genel Müdürlerimize İlkadım’a gösterdikleri ilgi ve hassasiyetlerinden dolayısı bir kez daha teşekkür ederim” diye konuştu.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ