Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İLKADIM’DA KARMA SERGİ

İlkadım Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan Karma Sergisi Piazza AVYM Sergi Salonunda açıldı.

İLKADIM’DA KARMA SERGİ
İlkadım Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile  açılan Karma  Sergisi Piazza AVYM Sergi Salonunda açıldı.
Usta Öğretici Gülizar Çakmak Üçüncü ve kursiyerlerinin el emeklerinin görücüye açıldığı karma sergiye İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hıdır Okçu, İlkadım Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kemalettin Ak, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesme, Samsun Sakatlar Derneği Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Belediye Daire Müdürleri, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcıları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
80’İ AŞKIN KURS, 3 BİN ÜZERİNDE KURSİYER
Açılış kurdelesi öncesi konuşma yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Belediye olarak İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı 4 farklı kültür merkezinin mahallerde açılan  80’i aşkın kursta  3 binin üzerinde kursiyere eğitim verdiklerini söyledi.
DEREBAHÇE’DE BAYANLAR UNUTULMADI
Açılış için son hazırlıkları tamamlanan Derebahçe Sosyal Tesisi’nde yeni kurslar açacaklarını ifade eden Başkan Erdoğan Tok,   6 dönümlük alana inşa edilen içersinde toplantı ve düğün salonunu barındıran gençler için bilgi evleri olan Derebahçe Sosyal Tesisinde bayanlar  için yeni kurs sınıfları ile spor yapılabilecek fitness salonu  yapıldığını ifade etti.
BAŞKAN TOK’A 3 BOYUTLU  İSTANBUL’UN FETHİ RÖLYEFİ
Konuşmanın ardından serginin açılış kurdelesini katılımcılarla birlikte kesen Başkan Tok, sergi salonunda görücüye çıkan tüm ürünleri inceledi.  Sergi gezisinin ardından Eğitmen Gülizar Çakmak Üçüncü İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a Fatih Sultan Mehmet Han’ın İstanbul’a girişini anlatan 3 boyutlu kağıt rölyef tabloyu hediye etti. Yıldıray Çınar Kültür Merkezi usta öğreticisi Gülüzar Çakmak Üçüncü ve kursiyerlerinin hazırladıkları sergi 28 Ağustos tarihine kadar açık kalacak.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ