Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA ORMAN İŞLETMESİNDE NELER OLUYOR?

Bafra, Alaçam ve Yakakent’te Orman İşletmesi Müdür Yardımcılarının da aralarında bulunduğu 14 kişi dün düzenlenen operasyonlar ile gözaltına alındılar.

BAFRA ORMAN İŞLETMESİNDE NELER OLUYOR?

Samsun İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şubesi tarafından başlatılan operasyonlarda gözaltına alınan 14 kişi’nin rüşvetten gözaltına alındığı iddia ediliyor.

 

JANDARMA İSTİHBARAT UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORMUŞ

Samsun İl Jandarma Komutanlığı istihbarat şubesi söz konusu 14 Orman İşletme Çalışanlarını, uzun süredir takip ettiği de iddialar arasında. Edinilen bilgilere göre yapılan takip ve dinlemeler sonucu, biri kadın 14 şüpheli iki gün önce göz altına alınarak Adliyeye götürüldü. Şüphelilerin geç saatlere kadar Ağır Ceza’da ifade verdiği de iddialar arasında. Diğer bir iddia da, Rüşvet ve görevi kötüye kullanma iddiası ile gözaltına alınan şüphelilerin ifadelerinin halen sürdüğü öğrenildi.

 

NEDEN GÖZALTINA ALINDILAR?

Şimdi merak edilen bir husus da bu 14 kişinin neden gözaltına alındığı. Bu konuda değişik iddialar var. İddialardan en önemlisi ise, şüphelilerin alınma gerekçeleri, rüşvet, görevi kötüye kullanma ve orman kanununa muhalefet suçlarından gözaltına alındıkları konuşuluyor.

Söz konusu gözaltına alınan adli işlemlerin Bafra Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütüldüğü ifade ediliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ