Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Ödüle Koşuyor

Ödüle  Koşuyor

Avrupa İşletme Ödülleri’nin (European Business Awards) Ulusal Şampiyonu olan YEDAŞ, Çevre ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü Kategorisi’nde finale doğru dev adımlar atıyor. “Türkiye, YEDAŞ ile Ödüle Koşuyor! Sen De Destek Ol!” sloganıyla yola çıktıklarını belirten Genel Müdür Türkoğlu, “Paydaşlarımızı bu ödül yolculuğuna ortak olmaya davet ediyoruz” dedi

2019 yılında kurumsal ve operasyonel mükemmellik alanında Avrupa’nın ilk 10 şirketi arasında olma vizyonu doğrultusunda hem ülke çapında hem de uluslararası platformlarda tüm dikkatleri üzerine çeken ve başlattığı ‘Mükemmellik’ süreciyle Avrupa ve dünya çapında birçok kez ‘En Prestijli Şirket’ ödüllerini kazanan YEDAŞ, ülkemizin 2015-2016 yılı Avrupa İşletme Ödülleri’nin (European Business Awards) Ulusal Şampiyonu oldu. Yarışmanın ilk aşamasını geçen başarıyla geçen ve yarışmanın ikinci aşaması olan halk ve jüri oylamasının yapılacağı süreç için tüm paydaşlarına SMS, mail ve sosyal medya gibi birçok iletişim kanalları üzerinden ‘oylama süreci’ hakkında duyuru yapan YEDAŞ’ın, web sitesi tıklanma rekorları kırdı.

TÜM İLETİŞİM KANALLARI

AKTİF OLARAK KULLANILIYOR

Elektrik dağıtım sektöründe bir ilke imza atarak, European Business Awards (EBA) tarafından “Başarılı, İnovatif, Etik ve Uluslararası Sürdürülebilirlik” prensiplerini aktif bir biçimde sergileyen, ‘En Dinamik ve Heyecan Verici’ şirket unvanının verildiği YEDAŞ, bu başarısını tüm dünya üzerindeki paydaşlarına ulaşabileceği iletişim kanallarını kullanarak paylaşıyor. Yarışmanın birinci aşamasını başarıyla geçen YEDAŞ, European Business Awards’ın ikinci aşaması olan halk oylaması için hazırladığı tanıtım videosu, ödül programının internet sitesinde yer almaya başladı. “Türkiye, YEDAŞ ile Ödüle Koşuyor! Sen De Destek Ol!” sloganıyla tüm iletişim kanallarını kullanarak paydaşlarına ulaşmayı hedeflediklerini belirten YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, “Şirketimizin kurumsal olarak kullandığı SMS, sosyal medya, web sitesi ve en önemli paydaşları arasında yer alan medyanın iletişim gücünü kullanarak, tüm paydaşlarımıza ulaşıyoruz” dedi.

PAYDAŞLARIMIZLA İLK İLETİŞİMİ

KURDUK, WEB SİTEMİZ KİTLENDİ

“İlk duyurularımız web sitemizde tıklanma rekorları kırdı” diyen Genel Müdür Türkoğlu, “Mesajımız gayet açık ve net. Karadeniz’den yükselen enerji devi YEDAŞ, şampiyonluğa koşuyor” diye konuştu. Türkoğlu, “Kurumsal web sitemiz olan www.yesilirmakedas.com üzerinden oylamaya katılabiliyorsunuz. Sorumluluk bölgemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlara, özel sektör ve çözüm ortaklarımız gibi her alanda iletişim kurduğumuz paydaşlarımıza mail atıldı, oylama süreci anlatılarak, bu yolculuğa ortak olmalarını istendi. Çevre ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü Kategorisi’nde yarışıyoruz. Bu oylama süreci oldukça önemli.  Hem halk hem de jüri oylamasının olacağı bu süreçte YEDAŞ, Ruban D’Honneur Ödülü sahibi olacak ve Final Jüri Toplantısı’na katılma hakkını elde edecek” dedi.  Tüm dünyadan dileyen herkesin oylamaya katılabileceği program kapsamında YEDAŞ’ın katılım videosunu izlemek ve oy vermek isteyenler http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/turkey/14831 linkinden ulaşabiliyor. Oylama 26 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ